Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetnék erősebb fejben?...

Hogy lehetnék erősebb fejben? Van erre valami gyógymód?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy ha konfliktus van akkor nem tudok testiségekhez folyamodni. Szóban megvédem magam, és tudok olyat mondani amitől a másik csak pislog de ha az van, hogy odajön valaki és verekedni akar, nem tudom megütni. Nem sajnálom, hanem nem vagyok rá képes. Gyenge vagyok fejben. Testileg elég lennék.. Jó ideje tanulok önvédelmet, még sem megy a dolog. Mit tehetnék ez ellen?
2012. jan. 2. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy verekedni akar, vagy verekszik.

Ha csak akar, minek akarnál elsőnek ütni?

Ha meg látod, hogy üt, és önvédelmet tanultál, védd ki és menj el. Hol itt a probléma?

Kik előtt akarsz felvágni?

2012. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
senki előtt, de nem tudok vissza ütni..
2012. jan. 2. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább védd ki az ütést ahogy az első kommentelő mondja.A verekedés nem megoldás.:)
2012. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!