Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék "finomkodó...

Hogyan lehetnék "finomkodó kis unalmas nőcske"?

Figyelt kérdés

Engem rohadtul idegesít, miért nem vagyok, átlag futószalagon gyártott nő. Vegyük a piát. Más nő megiszik egy feles Milkyt pl...a 2. felest már visszautasítja. Jó neki, hogy totál beáll egy feles "kocsmatejtől"...Még az egy mázsás nő is megelégszik egy stamp h.p.-vel...húúúú de beütne neki még egy stamp. Hát persze hogy nem iszik az ilyen...én két pohár bort meg se érzek..pedig gebe vagyok, nem iszom, nem vagyok alkesz, alkalomadtán iszok..pl. társaságban...de akkor már ott a csaj csak néz, hogy húúúú "mennyi bort bír ez inni" és csodálkozik...egy kávéscsészényi bor...könyörgöm...mondjátok már meg most tényleg beüt egy átlagnőnek egy kevés kis pia, vagy csak tetteti???

Mert nem hinném, hogy tetteti...aki pl. vigyorog egy pohár (=1 deci) pezsgőtől...velem van a baj?


2011. dec. 29. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Análisan lődd az alkoholt. :D Attól egyből beállsz, és senki se látja.
2011. dec. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Semmi baj nincs veled! Legalább nem könnyű leitatni, ennek örülj:)
2011. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha az a legnagyobb bajod, hogy más hogy issza a "milky"-jét, te egy boldog, kiegyensúlyozott ember lehetsz.

nem válaszolok a kérdésre, inkább azt mondom, hogy ez a téma nem éri meg, hogy beszéljünk róla.

annyi megjegyzek, hogy pszichológiai szempontból óráig beszélhetnénk róla, de a lényeg: minél közelebb vagy a részegséghez (vagy tetteted azt) annál könnyebben ébredsz másnap egy hatalmas fekete farokkal a pics.ádban.

2012. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem bírom a piát, de nem tartom magam "átlag futószalagon gyártott nőnek"... Egyébként nem értem, hogy ez miért probléma. Nincs veled se baj, de azzal se, aki nem bírja.
2012. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előzőt folytatva, szerintem pont nem a finomkodás jellemző a mai lányokra az ivást illetően...
2012. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szemen keresztül nyomd a cuccot :)

Figyi!A nők nagyja tényleg nem bírja az alkoholt mert sok még alkalmanként sem iszik.

Nos ha te sem iszol egész életedben akkor talán egy felestől jobban néznél ki:)

És elösször mindenki csak kicsivel kezdi mert az is elég,utána egyre jobban hozzászokik a szervezeted és ellenállóbb leszel.Ezt még soha nem vetted még észre?

Meg azért ne legyél oda úgy magadtól mert nekem sok olyan volt nőm van akivel egy üveg töményt ketten ittunk meg :)

2012. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!