Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is van ezzel igy? Vagy...

Más is van ezzel igy? Vagy csak képzelődöm?

Figyelt kérdés

Az van, hogy elég helyes lánynak tartom magam...ha tükörbe nézek, elégedett vagyok magammal..de mikor fényépezkedem, annyira rondának látom magam...csinálhatok 100 fotót, abból jó ha 2vel meg vagyok elégedve...lehet hogy ennnire nem vagyok fotogén? vagy csak képzelődöm? hallottatok már ilyenről? más is van igy ezzel?

köszi a válaszokat 16/L


2011. dec. 29. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok,nem vagyok a leg tökéletesebb ,de viszont nagyon fotogén vagyok!Szinte ritkán lehet Rólam rossz képeket csinálni!!!De rólam is készültek már borzalmas képek amiket egyből a süllyesztőbe tettem de ezeket a képeket egy köztudottan mást is bénán lefényképező csaj volt akinek nem volt érzéke hozzá semennyire.

Lehet hogy Rólad is lehet szép képeket csinálni,csak egy prof fotós kell hozzá!A toppmodellek sem olyan szép csajok mint ahogy a képeken mutatnak ! :)

2011. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, de nekem inkább a hangulatom befolyásol úgyérzem, ha jó kedvem ,van vagy jó barna a bőröm akkor a képeken is tök jóképűnek találom magam, de van mikor otthon vakuval belebámulok a kamerába olyan ritkahülye fejem van, hogy áááúúú :D:D

18f

2011. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én randa vagyok(de komolyan), de iszonyú fotogén :D :D
2011. dec. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!