Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Könyvek elolvasása után...

Könyvek elolvasása után mindig nagy, végtelennek tűnő ürességet érzek. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Nem mondanám, hogy valami nagyon boldog ember vagyok. De amikor könyvet olvasok, sosem gondolok a problémáimra, addig egy "másik világban" vagyok. Talán éppen ezért is fájdalmas letennem egy könyvet. Amint elolvasom az utolsó betűt, olyan érzésem van, mintha... mintha meghalt volna valami szerettem, komolyan. Ha a könyv vége humoros, még akkor is elpityergek, amiért befejeztem. Ez miért van és hogy "éljem meg" a könyv elolvasását jónak?? :S 15/L
2011. dec. 2. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

igen

ezért olvasok egyfolytában... egyik könyv a másik után, azt szeretem ha trilógia mert akkor nem szakadok ki a világomból olyan gyorsan.

utoljára Darren Shan Holtak vonulását olvastam most a Pokol peremét, majd jön a Kígyók városa.


Szerintem ebben nincs semmi rossz érzés, nekem én legalábbis örülök, hogy nem kell könyörögni nekem, hogy olvassak és ne csak a gép előtt üljek egész nap.

2011. dec. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A te lelked él és nem vagy halott, azért érzed ezeket.


A mi fajtánk szenved ebben a világban (persze ez mindenkinek közös sorsa).

2011. dec. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!