Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezzel csak én vagyok így?...

Ezzel csak én vagyok így? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Amikor sétálok az utcán, és meglátok egy pár varjút akkor próbálok valahogy elfordulni hogy egy varjú felé se nézzek, mert félek hogy kiszedi a szememet (viccen kívül), valahonnan ez megmaradt bennem. Mit tegyek, történhet egyáltalán ilyesmi? (Teljesen viccen kívüli ez az egész dolog)
2011. dec. 14. 16:35
 1/9 Stella90 ***** válasza:
ugyanmár...ezt te sem gondolhatod komolyan...
2011. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a varjú csípje ki a szemét közmondást ismered? A varjút mindig negatív erővel ruházták fel. Nem tudom honnan eredhet, lehet a színe miatt. Mindenkinek van valami dilije, neked ez, annyi baj legyen. :)
2011. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A varjú okos állat, csak akkor megy a szemednek, ha a fészkét támadod, vagy a közelében varjú nagyságú fekete tárggyal hadonászol.
2011. dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szemüveg rulz! :D
2011. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem láttad véletlenül a Kaptár 3-at? Ott volt ilyesmi (bár biztos más filmben is :/ )
2011. dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, a Karib-tenger kalózai 2 elején is szerepel egy hasonló jelenet...

Nem lehet, hogy kisebb korodban láttad a Madarak című filmet vagy a szüleid a varjakkal ijesztgettek téged?

Találnak azok különb fogást is a szemednél, hidd el :D Mi régebben folyton közéjük szaladtunk, de csak annyi történt, hogy elrepültek, nem vették zokon a dolgot... akkor ugyan miért pont egy gyanútlan járókelő látószervére pályáznának? :)

2011. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát nemtudom, valamiért mindig eszembejut, hogy ékszereket lopkodnak (a mesékben,filmekben) és én a szemmel is összefüggésbe hoztam.
2011. dec. 15. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ékszereket a szarkák szoktak lopkodni :)
2011. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jah tényleg omg XDD mind1 :D de akkoris.. :D
2011. dec. 15. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!