Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet tenni, hogy ne...

Mit lehet tenni, hogy ne aggódjak ennyire?

Figyelt kérdés
A legjobb barátaimmal (2-3 emberrel) szinte mindennap beszélek, vagy ha nem is beszélünk, de azt legalább látom, hogy nem rég fent voltak fórumon, msnen stb. és ebből tudom, hogy jól vannak, hiszen le tudtak ülni a gép elé. Viszont ha látom, hogy 2-3 napig nem jelentkeznek be sehova, akkor már ilyen rémképeim vannak, hogy mi bajuk lehet, aggódom értük. Akkor is, ha tudom, hogy pl. nyaralnak vagy tanulnak és nem érnek rá. Ez csak a 2-3 legjobb barátommal van így, a többi ismerősömmel nem annyira. Most is a legjobb barátnőmék elmentek síelni a téli szünetre, nem tudok róla semmit már egy hete, és aggódom, hogy mit tudom én beteg lett, kitörte a nyakát vagy valami. Jövő héten már hazajönnek, de addig én halálra adggódom magam. Próbálok ilyenkor mással foglalkozni, de attól még ideges maradok.
2011. dec. 28. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Mindig meg van a lehetőség hogy valakivel történik valami. Lehet hogy ráesik a fejére valakinek egy tégle és kórházba kerül, vagy meghal, de ezt nem tudhatjuk és nem élhetjük félelemben az életünket le mert akkor nem is élnénk, csak félnénk. Persze az óvatosság azért sosem árt :) de nem kell túlzásba vinni.

Nem szabad erre fordítanod az energiáidat, csak magadat stresszeled. Ilyenkor próbáld magad valamivel elfoglalni, úgy hogy ne jussanak eszedbe ilyen hülye gondolatok. Sportolj , meg ilyenek. Találkozz a másik barátoddal amíg az egyik odavan, addig se amarra gondolsz.

2011. dec. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!