Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet kibírni egy...

Ji..... kérdése:

Hogyan lehet kibírni egy munkahelyen rosszindulatú és veszekedős munkatársak között? (Nagyon fontos, hogy megmaradjon az állás, még ennek ellenére is! )

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Be kell hódolni.

Nem kell másokkal foglalkozni!!!

Ha mindenki a saját dolgát csinálja akkor elméletileg nem lehetne probléma.És ne foglalkozz azokkal akik rosszindulatúak és veszekedősek.

Egy darabig Én is tűrni szoktam ,de egyszer a cérna ígyis úgyis szakad ,na olyankor én ordítok le mindenkit és ha kell verekedést is kezdek(odáig még nem sikerült eljutnom mert sikerült beparáztatni az ellen feleket)

És jól jegyezd meg nem csak mások árthatnak neked,még vissza is kaphatják ha ügyes vagy!

Fogadjunk nők között dolgozol! :)

2011. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, középkorú nők között... Csak néhány fiatal van, és nagyon kevés férfi (ők rendesek). Az egészségügyben dolgozom, de még nagyon kezdő vagyok, most vizsgáztam le. 27 éves vagyok, eddig nem féltem egyik munkahelyemen sem, maximum az első egy hétben volt stresszes, itt három hónapja vagyok már, de minden reggel idegesen megyek be. Viszont nagyon kell a pénz, nem hagyhatom elveszni az állást.
2011. dec. 29. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a nők többsége olyan egy rosszindulatú hülye p!csa.

de igaza van az elsőnek :)


14l

2012. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Esetleg kórházat válthatnál ha van másik a közelben.Vagy másik osztályra nem tudod magad át tetetni?Nem értem hogy kórházban dolgozó emberek is hogy lehetnek hülyék az ápolók meg a többiek.Vagy fényesre kéne políroznod egykettő segget,az talán segít. :(

Elég gáz ha már reggelente gyomorideggel mész be dolgozni!Ilyen helyen nem szabad így dolgozni!Ha bántanak akkor jelentsed tovább a főnököknek hátha tudnak valamit tenni,de ez sem a legjobb megoldás .Szerintem meló mellett próbálj meg elhelyezkedni vagy másik osztályra vagy másik intézetbe.

Remélem majd sikerül megoldanod!

Üdv!

2012. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok mondani, hogy nem irigyellek, nagyon rossz lehet ez. Reménykedj, hogy az idő majd megoldja. Ha a főnökkel jóban vagy, akkor eleinte utálnak majd a többiek, de lehet elkezdenek majd neked nyalni egy idő múlva. Anyukám volt így (ő is kórházan dolgozott) a főnöknő utálta, kikészítette, a többiek kiközösítették. 4 év múlva nem tudjuk miért a főnöknő (lehet látta hogy anyukám kibírta a gonosz próbáját) elkezdett vele kedves lenni, virágot vett neki stb. De akkor anyukám azt mondta, hogy őt már nem is érdekli. Lesz*rja a virágával együtt :) Kitartás!!!
2012. júl. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nehezen, sajnos én magam is dolgoztam olyan emberekkel akik viselkedése, emberi normái elmaradtak a megszokottól(gusztustalanok voltak). A nagyobb baj az volt, hogy mindemellett képzetlenek is. Többször próbáltam rávilágítani, hogy az ovis módszerek nem működhetnek kielégítően, de ennek ellenére tobzódott a butaság.

Sokszor utaltak rá, hogy ők csak ezen módszereket ismerik, ekkor tudatosult bennem, hogy itt nem bírom sokáig.

Némi vita után úgy döntöttem, hogy elhagyom a céget.

De ez én vagyok, talán, ahogyan aszt sokan javasolták próbálj meg egy másik csapatba, esetleg munkakörbe kerülni. Hidd el iszonyú sokat számít !

2016. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!