Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rosszindulatú. Tahó, cikizős,...

Rosszindulatú. Tahó, cikizős, csipkelődő tanár?! Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval, kibírhatatlan egy nő ez az angoltanár.. Folyamatosan , rohadt bunkón cikiz mindenkit. Rohadtul flegma utálatos... leírhatatlan....BORZALAAAAAAASSSSSS x).

Az a helyzet hogy ok nélkül kiszemelt engem.Akármit csinálok belém köt...Angol szöveget fordítottam le, eközben is folyamatosan szekált, nem hogy segített volna ,ugyan is most tanulok életembe először angolt...Teljesen belezavarodtam,égett a pofám , mérges is lettem el is rontottam... ÍGY hármas lett : /. Mellesleg első órát úgy kezdte hogy : ,,Nem érdekel ha anyád vagy apád maghal vagy ha esetleg a nagypapa kórházba kerül az én órámról akkor se mész el '' .. és elég gyakoriak nála az ilyesmi kijelentések hogy: ,,jaaajj kitépem tőletek már a hajamat , de utána a tiéteket is ''... Normális az ilyen -.-?!

Nem értem egy fiatal nő mért ilyen .. és mért rajtunk diákokon éli ki a gondjait... A gáz hogy heti több mint 10 rám van vele...Mit csináljak vele? Beszéljek vele, az iazgatónővel, az ófővel? Már majdnem megmondtam neki mérgemből hogy nyugodtan leakadhatna rólam...Én se tudom ám mosolyogva meg jófejül viselkedve tűrni az ilyeneket...

15/L


2011. okt. 18. 19:24
 1/9 A kérdező kommentje:
REMÉLEM A TANÁRNŐ OLVASSA EZT MOST ...:d
2011. okt. 18. 19:26
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ha gondom van egy tanárral akkor 2 dolgot szoktam tenni:

- a hátuk mögött anyázom őket :D

- megmondom nekik, valahogy úgy h ne legyen sértő de azért észre vegye magát. Ennek kb azt tudnám mondani h "Amikor elkezdte az angolt magát is egyfolytában piszkálta azzal a tanár h milyen béna?"


15/F

2011. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanárt hiába mártasz be addig ameddig nem csinál olyasmit, ami a rendszabályzattal ellenkezik. Te mondtad, 3-ast kaptál, mert belezavarodtál, tehát a 3-as jogos volt. Olyan érveket nem hozhatsz fel, hogy " a tanárnő zavart be " vagy " a szekálása miatt nem tudtam koncentrálni ".

Sajnos a jelen pillanatban még nem vezettek be szabályzatot a verbális támadás ellen, ezért ameddig fizikálisan nem bántalmaz titeket addig nem igazán tehetsz semmit ellene.

2011. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Folytatva : ha nem akarsz rontani a helyzeteden akkor viselkedj okosan. Hiába ér a tudásod akár 5-öst is angólból, mert amint látod, a teljesítmény nem mindig tükrözi a tudást. Elég egy kis szekálás, egy kis pszichikális terror vagy bármi ilyesmi és máris rontottál.

Legyél higgadt és ne húzd fel magad, valamint úgy viselkedj továbbra is, ahogy egy tanárral kell viselkedni, amennyiben nem akarod, hogy tényleg kockára tedd a jegyeidet.

Ne felejtsd el, hogy ameddig iskolában vagy addig a tanár mindig fölötted van. Azonban ha látja, hogy tisztelettudó vagy és NEM vagánykodsz, akkor kevés esély van rá, hogy rossz legyen veled.

2011. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A többiek is utálják? Mert a mi angol tanárunk( ennél talán kevésbé elviselhetetlen) ugatott mindeért és semmit se tanított. Hülyeségekért adott egyest és nevetséges dolgokért 5öst.. Egy feljebb lévő gyerek mesélte,hogy e.mailben küldhették el a házijukat. A gyerek el se küldte, a tanár viszont: igen emlékszem melyik volt a tied 5ös.. Nálam évvégén telt be a pohár azért akart 1est adni,mert nem volt füzetem! Megmondtam neki,hogy szerintem elég nagy vagyok ahhoz,hogy megoldást találjak egy ilyen egyszerű problémára. Meg mondtam neki,hogy ez enm igazságos és nem tudom elviselni,ha iagzságtlanok velem. Óra végén ő kért bocsánatot.. Képzelheted mennyire felidegesített én vagyok az osztályba majdnem a legcsendesebb.. Idén már új a tanárunk és ez jónak tűnik:)Szóval tehát izé,ha mindeki utálja z ofőtökkel bezséljétek meg a dolgot hátha meg lehet oldani,hogy lecseréljen titeket. ( ha lehet ,akkor is csak max. jövő évtől)
2011. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Teljesen normálisan megpróbáltam viselkedni de ma extra bunkó volt a nő... Szinte ok nélkül , levisította a fejem...:/:O Na most jutottam el odáig hogy alig bírom lefékezni magam hogy ne osszam le ...
2011. okt. 21. 15:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Én aztmondom szólj annak az anyaszomorítónak,hogy visszavehetne a stílusából... vagy az anyukádnak...hogy beszéljen vele... :D
2011. okt. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elöször kérdezd ki anyukádék véleményét és vagy intézik vagy rád bizzák...ha rád bizzák akkor én összeszednék egykettő embert aki melletted lesz(minnél többen annál jobb)és mentek együtt közösen az ofőhöz és elmondjátok a problémát....
2011. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Annyi az egész hogy ha beszól azaz cikizik akkor az osztály előtt mondjad neki hogy "Tanárnő tessék már békénhagyni mi a rákért kell engem szekálni" aztán szóhoz se jut aztán mond neki hogy "Na most legyen nagy szája" egyszer így volt nekem is ez szórol szóra elmondtam és bevállt :D:D:D

csak nekem pont oszifőm volt xD

2011. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!