Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csaláson kapott a tanár! Mit...

Csaláson kapott a tanár! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mit csináljak ,hogy (mert nem vagyok csalós)ne higgye azt hogy mindig csalok?/de ezt én is el akarom felejteni!/???
2011. szept. 8. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szünetbe próbálj meg vele beszélni. Kérjél bocsánatot, és mondd el, hogy nem szoktál ilyet csinálni, és többé nem is fogsz.
2011. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miféle csalás?
2011. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én bele írtam a kezembe hogy "NEM NYERT!" és feltűnően bámultam.
2011. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én diákjaim folyton csalnak, de nem nagyon aggódnak miatta! :) Ha többet nem csalsz, nem fogja azt gondolni rólad, hogy ilyen lennél. Talán az első egy-két esetben még jobban figyel majd rád, de aztán látja, hogy semmi gond, és békén fogy hagyni. Amúgy a lényeg nem is az, mit gondol a tanár, hanem, hogy te mit gondolsz magadról... Ha viszont nagyon adsz a véleményére, akkor tényleg célszerű odamenni hozzá és elmondani, miért tetted. Utána megkönnyebbülsz.
2011. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A csalás életre nevel! Legközelebb legyél ügyesebb! :-)
2011. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudja ezt a tanár hogy nem ellene szólt és nem vele csesztél ki hanem magaddal.

Attól hogy te puskázol még ő megkapja a fizetését.

Ő pont egy olyan lelkiismeretes tanár akit érdekel hogy ki puskázik és ki nem. Van aki direkt nem akarja észrevenni.

2011. szept. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kössz! :D
2011. szept. 12. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!