Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Minden tanár ilyen? : D

Minden tanár ilyen? : D

Figyelt kérdés

Amikor valami hülyeséget csinálunk,akkor ugye leszidnak minket.:D

És a mi osztályfőnökünk akkor is ha csak egy az "elkövető"

mindenkire néz...és a szeme olyankor hatalmas nagy lesz:DD

És olyankor a hideg futkos a hátamonxDD

Nektek is ilyen?


2011. márc. 28. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában a tanárok ilyenkor kollektíven szidják az osztályt, de nem mindegyik. A hidegfutkosós dolog még ritkább. Én ismerek nagyon jó fej tanárokat is. (meg persze volt szerencsém gerinctelenhez és ideggyengéhez is) Szerintem ezek a dolgok elég változóak.
2011. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:))

De ezt én nem értem..miért kell kollektív büntetést kapni?

Ha pl.én nem voltam benne ebbe meg ebbe akkor miért szívjak én is?:DD

2011. márc. 28. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam kollektív büntetést adni.

Akik szoktak, azok szerintem vagy az elrettentés kedvéért alkalmazzák, vagy azért, hogy tanulja meg az osztály: felelősek vagyunk egymásért, egymás tetteiért. Ha valaki rossz, azzal a többieket is bajba sodorja.

2011. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2011. márc. 29. 05:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem soha semelyik tanártól nem futkosott a hátamon a hideg. Annyira mélyen nem érintett a tanárok leszidása. Kollektív büntetést kaptam én is viszont, utáltam is. Én teljesen értelmetlen értelmetlen büntetésnek tartom. Mi ez a felelősek vagyunk egymásért marhaság? Ha órán öt ember pofázik hátul, ahhoz nekem mi közöm az első sorban? Menjek hátra és vágjam állba őket? Kiabáljak hátra, hogy csend legyen, vagy mi? Nyilván egyik sem menő, mert én kaptam volna érte még. Akkor meg mit vár ilyenkor a tanár? Mit csinálok rosszul, hogy én is büntetést kapok? Ez olyan, hogy ha egy forgalmas úton baleset történik, akkor a rendőrök az összes utcában közlekedő autóst bevinnék, mert miért nem akadályozták meg. Baromság. Jelenleg én is tanárnak készülök az egyetemen, két dolgot elhatároztam előre, hogy nem fogom csinálni, mert diákként halálosan dühített.

1) Nem osztok ki kollektív büntetéseket.

2) Nem adok masszív mennyiségű házit szünetre, mondván, hogy van idő tanulni. A szünet az szünet, nekem is meg a diáknak is, normális mennyiségű feladat belefér, mint egy hétvégére is, de sok oldalnyi nem.

2011. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!