Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem képesek felfogni?

Miért nem képesek felfogni?

Figyelt kérdés

Miért nem olvasnak az emberek??

Mindenből már sorozat készül, ami közelében sincs a könyvnek...sőt...van hogy a sztoritól is eltérnek.

És ha egy sorozatról van szó (PL Walking Dead) nem fogják miattuk kiadni a többi részét Magyarországon, mert nem veszik, mert inkább a filmet nézik, holott ez képregény...nem kéne sokat olvasni sem...mégsem teszik az emberek...miért?

Miért lusta mindenki??Ezt még a húgom is olvassa...aki előtte nem olvasott soha, mert utálta...szóval erre nem is lehetne fogni... Jó persze akit nem érdekel az ne olvassa de aki a filmet nézi az olvassa már a könyvet is!


2011. dec. 26. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos a mai ifjúság nincs valahogy ránevelve, ráhangolva az olvasásra ki tudja miért van ez így?

Én nagyon szeretek olvasni, de azt is tudomásul kell venni, hogy a könyvek nagyon drágák. Egy valamire való könyv már 3500-4000 ft.-nál indul és az még olcsóbb. Kinek van erre pénze pláne rendszeresen? Azt már nem is említem, hogy nem is lehet egyszerre többet venni mert az egy vagyon.

Esetleg antikváriumban vannak olcsóbbak, meg néha ki lehet fogni aluljárókban, piacokon dobozokból árult használt könyveket pár száz forintért.

2011. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt Te vagy AZ aki NEM képes felfogni vmit... mások a filmeket szeretik jobban, pl Én IS...
2011. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem szeretek olvasni, sokkal jobb ha megcsinálják filmbe :)
2011. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én speciel nagyon szeretek olvasni és rengeteget is szoktam. Amit kiadnak filmben (pl. a Stephen King), azokat egytől egyig könyvben is kiolvastam.

De a Walking Dead nekem pont egy olyan, ami nagyon nem tetszik képregényben. Szimplán nem szeretem a képregényeket (úgy mondom ezt, hogy elolvastam 1. részét).

2012. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A képregényt azért nem olvassák sokan (én is), mert iszonyú drága. Ha úgy menne, mint az USA-ban, hogy minden hónapban meg lehet venni max. egy ezresért, akkor már is sokkal többen vennék. Én szeretek olvasni és ha lenne rá pénzem, megvenném a többi képregényt.

Egyébként ha már a filmeknél járunk. Én nézek filmeket és sorozatokat. FELIRATTAL. Vagyis olvasok.

Ez az én véleményem, bár tudom, hogy régi a kérdés.

2015. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!