Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem ért meg soha senki?

Miért nem ért meg soha senki?

Figyelt kérdés

ha itthon próbálok kedves lenni,vagy viccelődni,mindenki leordít minden hülyeség miatt


pl egyszer poénból megjegyeztem tv-zés közben,hogy 2013-ban tuti popcorn-al a kezemben,röhögve fogom végignézni a 2012-t...erre a nővérem meg a szüleim is lehordtak,hogy milyen egy szemét kis féreg vagyok,hogy én emberek halálán röhögök,meg ilyenek,amikor én csak vicceltem,és nem is ez volt benne a lényeg,csakhogy 2012 világvége és 2013-ban meg...mindegy


meg mindig azzal cseszegetnek,hogyha megszólalok,hogy irritáló hangokat adok ki


ráadásul,ha valamibe bele akarok kezdeni,kiröhögnek

egyszer mondtam itthon,hogy focizni akarok,erre kiröhögtek,hogy persze,én olyan béna vagyok,úgyse lesz belőlem semmi,stb


épp ezek miatt már itthon alig szólok hozzájuk,inkább csak jövök gépezni,vagy a szobámban ücsörgök


ami a legjobban aggaszt,hogy a környezetemben nincs SENKI,aki olyan,mint én

a legjobb barátnőmmel se tudom megbeszélni azokat,amikről beszélgetni akarok másokkal

az osztályomban is vannak haverjaim,de velük méginkább nem beszélném meg ezeket...lehet,hogy most nekik azt mutatom,mintha olyan boldog lennék,vicces,bolondos,meg minden,de igazából nem ilyen vagyok


mit csináljak?


13l


2011. dec. 26. 22:08
 1/5 anonim válasza:

lehet, hogy ez séma szöveg, de talán próbálj meg beszélni a családoddal, mi bánt.

Senki más nincs a közeledben, akiben megbízol? Gondolok itt nagyszülőkre, tanárra. A legjobb barátnődnek is elmondhatod, ha tényleg az, meg fog érteni.

2011. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi :)


a családommal már próbáltam beszélni,de akkor el lettem zavarva,mert nem hallják tőlem a tévét


de amúgy a barátnőmmel is próbálok beszélgetni ilyenekről,csak félek,hogy hülyének nézne :/

mert most összebarátkozott pár csajjal,akik ilyen tipikus tini r!bancok és mivel ő is velük van,lehet,ha én elkezdenék neki papolni a gondjaimról,szemberöhögne,mert megszokta,hogy az új barátnőcskéivel dugásról meg pasizásról beszélnek :s

2011. dec. 27. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM lesz 2012-ben világvége! Szerintem ciki, ha ezt hiszitek.
2011. dec. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
istenem b.zdmeg,olvasd már el mit írtam......
2011. dec. 27. 16:27
 5/5 anonim válasza:

Csak nem nézne hülyének. Legjobb barátnőkkel bármit meg lehet beszélni, azért vannak. De ha mégis megteszi - istenments, mások előtt is lejárat, akkor bizony nem jó barátnő.:(

A legvégső esetben szólhatsz a gyámhatóságnak.

2011. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!