Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyiket választanád. Magány...

Melyiket választanád. Magány vagy azt hogy állandóan csúfolnak?

Figyelt kérdés

Én 13 éves vagyok.

Az osztályom úgymond kitagadott.Nincs egy barátom se sőtt mindenki utál.A suliban még nem volt olyan napom amikor ne lettem volna egyedül.Mindig elhúzódok a többiek elől,mert ha ott vagyon állandóan csúfolnak.Melyik jobb örökre egyedül vagy az hogy kicsúfolnak?


2011. dec. 16. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:

hát mindkettő borzalmas érzés lehet szal..:/ de az tartsa benned a lelket h már csak 1 év van neked suliból aztán jön a középsuli,az ha jól beiileszkedsz akkor jó lesz:)

de am miért csinálják ezt veled ?

2011. dec. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mért csúfolnak ? amúgy szerintem mindenkit csúfoltak. engem is csúfoltak de túléltem.
2011. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nemtudom.Hármas-négyes csapatok vannak ahova én nem férek be.Ezt mondják ritkán Bocsi de most nem,kérlek menyj el.

gyakorian:Húzz má el te hülye pi...Meny má a fa...ba.Nem tünnél a a k... anyádat!Meg itt jön a fa*fej pu*ci fing

2011. dec. 16. 20:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van, bár csak néha csúfolnak. Én a magányt választottam, és le van sz@rva, a hátsó sarokban ülök és zenét hallgatok mindig, és sokkal jobb mint az idióták társasága, hallani se bírom amiket beszélnek, ezért is jó a zene. Egyébként ha meg csak az osztályban vagy egyedül, az meg nem is baj, nem az az élet. Vannak más barátaid?
2011. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a magány nem választás, hanem ítélet, mások részéről. Nehéz lehet így kirekesztve lenni, de próbálj máshol barátokat találni, a net pl. kifejezetten előnyben részesít a régebbi korok embereivel szemben, régen sokkal könnyebb volt elszigetelni másokat.

Találj valami hobbit, és ne foglalkozz velük, ha csúfolni fognak, csak azért teszik, mert önmagukban bizonytalanok, és másokat kell szivatniuk azért, hogy erősnek érezzék maguk.

2011. dec. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki csúfol, verd jól pofán, legközelebb majd meggondolja!
2011. dec. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

valamivel csak kihúztad a gyufát,nem?


(pletyiseket,árulókat nem szeretik)

2011. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem is kirekesztettek és csúfolnak is.Szerencsére van 2 barátnőm,akikkel elvagyok.Engem is elszoktak küldeni,sőt nem rég egy bukott hülye gyereket is rám küldtek,h csipkedje a seggem és ők jót röhöghessenek.A gyereket annyival elintéztem,h szóltam tesómnak és beszélt vele.Már nem érdekelnek,mert megszoktam,meg ez az utolsó évünk.Amúgy semmit sem ártottam ellenük,mindig is az a nyugodt,csöndes lány voltam.Engem inkább strébereznek,mert kitűnő vagyok,ebben az a fura,h aki a legjobban ellenem van és uszítja a többieket ugyanolyan tanuló,mint én.
2011. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is így voltam általánosban. Nekem nem sikerült kezdenem vele semmit, ezért nem tudok sok tanácsot adni, de közép iskolában megváltozott a dolog. Bírd ki ami még hátra van általánosból.

Esetleg röhögj az arcukba ha csúfolnak, ne vedd magadra, azon biztos kiakadnak! :P

2011. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tegnap 21:21: hát igen, addig sem Őt szekírozzák a jegyei miatt, nem is olyan furcsa ez e dolog. :)
2011. dec. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!