Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet, hogy csak túl érzékeny...

Lehet, hogy csak túl érzékeny vagyok és nem kéne több Gyakorit olvasnom, vagy az is lehet, hogy igazam van?

Figyelt kérdés

Egy ideje rászoktam a Családi kapcsolatok rovatra, és elkeserít. Szemét kölykök, hasonló szülők, elmebeteg anyósok, meg még amit akarsz. Ezek itt csak kérdések, de mindegyik mögött tönkrement életek, átforgolódott éjszakák, átsírt nappalok, körömrágás, hajhullás, fogyás áll. Azért venném el a barátnőm, mert szeretem, azért vállalnánk gyereket, hogy szerethessük, de az a baj, hogy valamikor a kérdések írói is így gondolták, sőt ugyanolyan kívülálló, okos embernek hitték magukat, mint én most.

Egy jó ideje már úgy gondolom, hogy nem veszem el a barátnőmet, sosem lesz gyerekünk, nem szerzünk se közös vagyont, se hitelt, és így talán mi boldogok maradunk. Van még valaki, aki így gondolja? 26F


2011. dec. 14. 15:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem a Gyakori befolyásol, csak elgondolkodtatott. A házasság kötöttség, ami semmit sem ad, csak megnehezíti az életet, ha az amúgy is nehéz. A gyerek komoly anyagi teher, és sok kapcsolat ment tönkre a gyerek megszületése után. Közömbös, fásult férj, depressziós, hullafáradt feleség, igazából már csak 2 dolog tartja őket össze: a papír és a gyerek. Pedig lehet, hogy nélkülük boldogok maradtak volna...

2011. dec. 14. 16:18
 12/13 anonim ***** válasza:

A gyik-ből sokat lehet tanulni, a segítségével sok hibát el tudsz kerülni, amit egyébként megtennél. Használd erre. Jobb, ha ostobán beleugrasz minden hülyeségbe? Nem.

Hát ha az oldal miatt nem veszel fel hitelt soha, azzal csak nyerni fogsz.

Kis kockázat, kis nyereség vagy kis veszteség.

Nagy kockázat, nagy nyereség vagy nagy veszteség.

Te döntesz.

2011. dec. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez az oldal arra való, hogy az emberek tanácsot kérjenek másoktol? Esetleg ilyen ügyekben is. Természetes hogy nem sokat olvashatunk boldog családokról, hiszen abból nem lehetne feltenni kérdést.

Egyébként a megfogalmazásod nagyon szép, ha megemlíthetem.

2011. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!