Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bárki, aki tud segíteni,...

Bárki, aki tud segíteni, miért bántom folyton?

Figyelt kérdés

Azt hiszem rossz kategória, de nagyon kétségbe vagyok esve és itt jó válaszokat szoktam kapni. A helyzet az, h 9 hónapja vagyunk együtt a barátommal, nagyon szeretjük egymást. Mindenről tudunk beszélni, ő az egyik legjobb barátom és szerelmem is egyben. Sajnos távkapcsolat a miénk, ami nagyon nehéz, de elhatároztuk, h kibírjuk amíg kell, de igyekszünk változtatni rajta a közeljövőben. És itt jön a baj, nem értem magam miért, de folyton bántom őt, lelkileg. Mindig veszekszek valamin, megsértődöm, hisztizek. FOGALMAM SINCS MIÉRT!! H lehetek ekkora hülye, végre találtam egy ilyen csodálatos fiút és el fogom üldözni. Miért vagyok ilyen? Komolyan megszakad a szívem, h miért okozok neki mindig fájdalmat. Tudom h hülyén hangzik és nem értitek h akkor miért nem változtatok rajta és kész? Nem tudom, ezerszer megfogadtam és mégis mindig előjön ez az énem. Ráadásul életem első nagy szerelmét emiatt vesztettem el, abból sem tanultam? Segítsetek h változzak meg, vagy mitől lehet? megőrülök.

köszi

20L


2011. dec. 12. 14:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
nyilván vannak dolgai, amik nem tetszenek annyira, de senki sem tökéletes. Én szeretnék vele maradni, és arra rájönni, h h tudom ezt megtenni
2011. dec. 12. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!