Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok ilyen 16 éves?

Csak én vagyok ilyen 16 éves?

Figyelt kérdés

Először is bocsi a kategória miatt, pontosan nem tudtam,hogy ez hova is illene.

A kérdés azért merült fel bennem, mert nem nagyon ismerek hozzám hasonló felfogású mai 16 éves lányt. Nem mondom,hogy mással van a baj, lehet hogy én vagyok túl maradi. :)

A lényeg csupán annyi, hogy teljesen másnak érzem magam, szinte már UFO-nak :D Sokkal jobban értékelek egy színházi előadást mint a hétvégi kocsmázást. Inkább fetrengek a jó meleg ágyamban, minthogy egy szórakozóhelyen legyek. Inkább játszom a kutyámmal és a cicámmal, inkább segítek itthon. Imádom én főzni a szombati kaját és imádok sütni amikor csak úgy tartja kedvem. Nem tartom cikinek, hogy 16 évesen EGY kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor voltam bulizni. Szeretek olvasni és vannak céljaim az életben. Nem az alkohol és a cigi tölti be a legfontosabb szerepet az életemben. Szeretem a meséket, sőt még a Hannah montana sorozatot is és a társait. Persze, nem túl értelmes, de jól esik beülni a tévé elé egy bögre forrócsokival és nézni. Ismerem a Queen-t és egyéb "régi" zenekarokat, énekeseket. Szívesebben hallgatok Jimi Hendrixet, mint SP-t és a tuc-tuc társakat.

Csak én vagyok ilyen? Esetleg van akinek a szemét ez szúrja? És nem ért velem egyet?


2011. nov. 30. 20:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor te minden bizonnyal múzeumi darab lehetsz :)
2011. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ha így érzed jól magad. egy bajom van veled,túl sokat általánosítasz!:)

Én meg úgy élvezem az életem,hogy péntek-szombat buli,és nem feltétlen vedelősre kell gondolni.Max egy-két citromos sörrel is elvagyok,vagy egy colán! :D Sütni főzni szeretek én is, és általában pop illetve disco zenét hallgatok. De a régi magyarokat sem vetem meg,pl Hungária! :P Ezek mellett dohányzom. És van egy csodálatos barátom.Ki-hogy érzi jól magát!:)

16L

2011. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

előző vagyok..kikérem magamnak egyébként. Nagyon jó szakközép iskolába járok,nagyon jó szakon!Attól,hogy bulizok,még lehet belőlem később is normális ember!

Tudlak sajnálni az irigységedért,kedves egyik válaszoló!

2011. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

ma 21:29!


A leírtakból engem csak az zavar, hogy dohányzol, főleg 16évesen. Ki nem állhatom, ha egy lány/nő dohányzik.

2011. nov. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jimi Hendrixet hallgatsz? Örülök, hogy van még olyan tizenéves, aki értékeli a ZENÉT. :)
2011. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15...fikázhatjuk egymás zenei stílusát..úgysem fogjuk megérteni,h ki,mit,és miért hallgat,hogy neki az miért teszik !:) a többi zene is zene,max neked nem tetszik.
2011. nov. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen 16éves voltam, és én is úgy éreztem, más vagyok, mint a többség (de lehet, hogy nincsenek többen, csak harsányabbak!!!!!!!!!).

Viszont azonnal megtaláltam a hasonlókat a suliban, és azóta is (20 éve) a legjobb barátok vagyunk.


Nyisd ki a szemed, ma is vannak, és a Te közeledben is megtalálhatók!


35n

2011. dec. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem szúrja a szemem amit leírtál, csak nem értem a kérdést. Azt várod, hogy most mindenki agyonra dicsérjen, hogy te vagy a mintatini? :)


Én meg részeg voltam meg cigiztem minden hétvégén, sőt egy időben állandóan füveztem ilyen idősen, mint te. És mégis játszottam a kutyámmal, segítettem otthon, szerettem olvasni, és voltak céljaim. Ezek a mai napig megvannak az életemben, sőt, most diplomázok majd lassan, megyek mesterképzésre, több nyelvvizsgám van. ÉS ismertem és ismerem a régi zenekarokat, és jobban szeretem őket, mint SP-t.


Szóval nem vagy UFO, még csak valaki se leszel azért, mert normális vagy. Látom az előítéletedet azokról, akik fiatalon szeretnek szórakozni.


Bocsi, de nekem ez a véleményem.


22/L


Egyetértek vele..én sem bulizok ,jól tanulok.. de kicsit előítéletes vagy a többiekkel szemben nem gondolod?:) Nema cigizés meg a tnaulás a döntő egy ember megítélésében,hanem a hozzáállása a dolgokhoz és a többi emberhez..

2011. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Nema cigizés meg a tnaulás a döntő egy ember megítélésében,hanem a hozzáállása a dolgokhoz és a többi emberhez.."


Ha valaki 16évesen cigizik, az azért elég sok mindent elárul az illetőről...

2011. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Már megint egy egófényezgető. Nem unjátok még magatokat dícséretni ?


Hogy a kérdésre is válaszoljak: tessék, én is ilyen vagyok, na bumm.

2011. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!