Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi ötletek l2 éves...

Karácsonyi ötletek l2 éves kislány ajándékozására?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
porcelán fejű baba, emlékkönyv, ruházat
2011. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Játék!!! Magamból kiindulva. Én azoknak örültem még anno a legjobban.

Ezek a mai gyerekek már ebben a korban nem babáznak szerintem (én 14 évesen még barbiztam, mégis férjhez mentem, nem maradtam le semmiről sem) , szóval ilyen dekorálós-kreatív játékot vennék.

Gyöngyfűző, üvegfesték...

Csajos könyv esetleg.

2011. nov. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Kedves utolsó válaszoló!

Szerintem ez a gyerek neveltetésétől is függ. Vannak olyan gyerekek akik ennyi idősen még babáznak és persze olyanok is akik ebben a korban már úgy néznek ki mit a sziú indiánok.

2011. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Horgászbot.
2011. nov. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én unokatestvérem is 12 éves kislány:) Ő nagyon szereti meg az osztályban a "menőő" csajok:D a Hannah Montana-s dolgokat meg High School Musical iylesmi:) mi veszünk neki karácsonyra egy yilen Hannah Montana-s testpermetet, meg csináltatunk neki a (rossmann.hu-n lehet) olyan füzeteket, aminek az elején maga a kislány van, és vannak rajta még iylen Hannah Montana-s képek, meg rózsaszín díszítés:D ő az iylen dolgokat szereti meg az ő korosztályéban a suliban nagyon szeretik ezeket a színes műanyag órákat, sztem az is jó ajándék lehet:)
2011. nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm. mentek a zöld pacsik.
2011. nov. 29. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi egy szép naplót vettünk párom hugának.Most jön az az időszak ,mikor majd jönnek a titkok meg a ki tetszik kinek.... :P
2011. nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!