Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogos volt ez a tanár részéről?

Jogos volt ez a tanár részéről?

Figyelt kérdés

A történet úgy szól,hogy ma volt egy angol órám. 3 feladat volt a házi,fekete tollal írtam az egész házit. Kész volt a házim,de a 3.feladatnál 8 mondat volt és én ebből hármat tudtam,a többit üresen hagytam. Órán ara jött a tanár,és leoltott engem,hogy én MIÉRT nem szóltam neki,hogy NINCS KÉSZ a házi feladatom? Meg,hogy a többit már nem tudja lecsekkolni.. Mondom: De tanár úr! KÉK színnel javítok és a házim fekete színnel van írva,nem zavarja? Erre annyit mondott,hogy : most már mindegy. És kaptam egy 1-t.. Szerintem nem volt jogos,de még meg se hallgatott,még azt se mondtam,hogy mutassam meg,hogy tényleg kék színű e a tollam..-.-"


Nem hiszem,hogy pikkelhet rám,mert én mindig csendben vagyok,mg soha nem kellet rám szólnia,hogy bírjak magammal az órán..


2011. nov. 17. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Félig-meddig. Ha a háziban nem tudsz egy feladatot megoldani, akkor óra előtt szólj a tanárnak hogy próbáltad, de nem tudtad/nem értetted azt a bizonyos feladatot és ezért üresen hagytad. Mert ha arra jár és azt látja hogy üres nagyjából, akkor jogosan hiheti hogy másoltad vagy valami és azért nem szóltál hogy ne bukj le. Ebből a szempontból jogos. De ha azt nézzük hogy a többi kész volt és nem nézte meg miután szóltál neki a tollakról meg minden, így nem az. Szerintem. 16/L
2011. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ki kellett volna állnod magadért,igenis én kimentem volna és kivittem volna neki hogy kész van ezt kékkel azt feketével írtam stb stb. Nyisd ki a szád legközelebb jobban! Ha kidobnak az ajtón mássz vissza az ablakon! Ennyi. Veszteni való nincs ha már kidobtak :D Érdekes am. nálunk sosincs ilyen hogyha nincs készen a házi 1es! Mondjuk nálunk az sem lényeg ha csak lemásolod v.kiéről,csak kész legyen és annyi:)

Szerintem Nem,nem volt jogos! De hát a tanárok már csak ilyenek:)

2011. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nos a tanár jogosan adott 1est!

Milyen házi az ahol 8-ból csak 3mat tudsz?Otthon vagy és megcsinálhatod ha kell internetről is lenézheted kérhetsz segítséget vagy lemásolhatod a padtársadról .Te ennek nem tettél eleget hiába írtad másmilyen tollal!!

Gondolj bele ha minden házi feladatod osztályoznának akkor mindig átlagon felül kell teljesíteni mert a házinál akármilyen segítséget használhatsz és még időd is van rá a többi pedig rajtad múlik!Te lusta voltál,és nem volt vér a pucádban hogy végigcsináld!

Ne reklamálj mert megérdemled az osztályzatot így is úgyis!!!

2011. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Utolsó, hülyeségeket beszélsz! Másolja le a padtársáról? Normális vagy? Ezért még nagyobb egyest írnak be. Ha a suliban a padtársáról másolja le, akkor hol marad az a hogy "otthon kell megcsinálni" ?? És szegény gyerek mit csináljon ha nem tudja? Próbálta megcsinálni, de nem értette. Most az jobb ha kiírja gyk-n hogy csinálja meg valaki a háziját? PRÓBÁLTA megcsinálni és nem ment neki, ez a lényeg, nem az hogy mennyi lehetősége volt. Mint ahogy mondtam, félig-meddig volt jogos, nem teljesen a kérdező hibája. Ilyet.. 16/L

2011. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

16 évesen Te is tudod hogy miket írkálsz! :)

Jó azt nem mondom hogy jó dolog másokról lemásolni, de ha ennyire hülye valaki akkor ez is megoldás...

Írtál már 50 oldalas szakdolgozatot egy témáról?mert Én igen és nem tagadom hogy a magamhoz vett anyagok nagy része internetről és könyvekből származott amit úgy kellett papírra vetnem hogy a tanár még interneten se találja meg a szövegeket mert erre is odafigyelt.Ja igen és kézzel írott dolga volt.

2011. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam hogy ne használjon netet és könyveket, de tájékoztatásképp: van olyan feladat amelyet könyv és net segítségével is nehéz megcsinálni. Nem mindenkinek megy olyan könnyen a leckeírás mint másoknak. Ez van. Lehet pattogni a kézzel írott 50 oldalas szakdogáddal amit könyvekből és netről csináltál, baromira nem kapcsolódik a kérdéshez. Igaz, nem szakdogát, de nekem is kellett már írni olyan házi dolgozatot amit könyvből és netről kellett megcsinálni úgy, ahogy neked a szakdogád, és kézzel írva természetesen. Nagy dolog. Az 50 oldalra nyilván nem 2 napod volt, hanem néhány hónapod..szóval pattoghatsz, büszke lehetsz az 50 oldalas szakdolgozatodra úgy, hogy több ezer másik ember is UGYANÚGY leül és netről meg könyvekből szedi össze az anyagot. Hű tényleg nagy teljesítmény!
2011. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ezt két hét alatt dobtam össze és munka mellett!!Elhiheted hogy azért csak tudom mit beszélek!!!
2011. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondtam: pattoghatsz nyugodtan hogy mennyire nagy teljesítmény! Másoknak is ugyanúgy le kell ülniük és meg kell írniuk a szakdolgozatot, van más olyan ember akinek szintúgy 2 hét áll a rendelkezésére meg meló mellett csinálja, nem te vagy az egyedüli ilyen ember!
2011. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát akkor elvárható a kérdezőtől is hogy rendes házit csináljon,mert más is megtudja csinálni!
2011. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, elvárható a kérdezőtől hogy rendes házit csináljon, ha más is meg tudja csinálni, és a kérdezőnek is megy. Mikor fogod már fel végre hogy nem minden ember egyforma és tud ugyanolyan jól tanulni mint a másik??!!
2011. nov. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!