Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanár-diák kapcsolat? Kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár-diák kapcsolat? Kinek sikerült? Hogyan kezdődött milyen jelek voltak tanár részéről írányodba?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
13 éves volt a diáklány, én 45. bukásra állt, széthúzta a kis rózsaszín... én meg... istenem, de ízlettttt!
2010. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
any*dat te pedofíl állat. a barátnőm 15 és ha megtudnám, márpedig megtudnám mert elmondaná! szétrugnám a szád szélét te undorító pedofil sz*rházi
2010. jún. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmmel volt ilyen. az érettségi előtti évben egy új fiatal tanár jött tanítani minket. nagyon jó pasi volt, barátnőmmel rögtön megtalálták a "Közös" hangot. kérdezett, ő rögtön válaszolt, sokszor összemosolyogtak, szemeztek. amikor bejött és köszönt, rögtön rá nézett és barátnőm is. de nem volt semmi, csak az érettségi után, a bankett után jöttek össze. egy pár hónapig tartott a kapcsolat, még titokban, de aztán rájöttek, hogy csak a szenvedély vonzotta őket, így szakítottak. de jó volt nézni, ahogy szépen lassan kialakult közöttük....
2010. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
az én tanárom csak bepróbálkozott... az volt a jel hogy megfogta a seggemet...azóta már rég kirúgták XD
2010. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%
11:47 - soha nem tudnád meg, mert zsarolnám. ;) és mert az érdekei is azt diktálnák. de ki tudja.. lehet, hogy most azt hiszed, otthon alszik, közben meg... ;)))
2010. jún. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

elmondaná mert ha zsarolnád

1. megiedne

2. mindent elmond

3lesz*rná a sulit és a fejed is!

hú de szétvernélek...

ti pártoljátok az ilyen retkeket?

2010. jún. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem itt kéne offolni!! Ink. a kérdésere válaszoljatok!

2. A mi sulinkban volt ilyen..a csaj 15 volt a pasi(tanár) 23. Magyart tanított nekünk. 2 hónapig folyton flörtöltek egymással,volt,h a lány kiment az órán "WC-re" a tanár meg utánna 2 perccel a "tanáriba" és együtt jöttek vissza.Nekünk elsőnek az lett feltünő,hogy mindig őt kérdezgeti,róla hoz fel példákat stb.. 2 hónap elteltével a tanárt kirugták.. hogy mért? mert a csaj szülei feljelentették.

2010. jún. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogyan kezdődött milyen jelek voltak tanár részéről írányodba?
2010. jún. 16. 12:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
nálam úgy volt hogy mindig engem hívott ki felelni hogy közeelebbről láthasson, és órán folyamatosan bámult, órák után meg ottmarasztalt. meg a folyóson mindig megérintette a vállamat és feltett valamilyen kérdést a tananyaggal kapcsolatban, meg ilyesmik. az órákon többször is engem szólított fel minden hülyeségért kréta, naplóhordás stb. rémciki volt!
2010. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Friss diplomás 'tanárbácsi', aki úszást is tanít(ott). Pont ismertem az uszodából. Hosszas 'levél' váltás iwiw-en, sétálgatás a városban, stb, stb.


Ahhh. XD

2010. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!