Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogy feleltek a suliban?...

Ti hogy feleltek a suliban? Mármint teljesen ellazulva, vagy görcsöltök közben, és remeg a hangotok? 17/L

Figyelt kérdés
engem annyira idegesít, hogy ennyire izgulok, és hogy ilyen lámpalázas vagyok, és teljesen hülyét csinálok magamból felelés alatt, annyira úgy viselkedek, mintha világvége lenne..hogy tudnék kicsit ellazulni felelés alatt? :S
2011. nov. 13. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

hát eléggé izgulni szoktam :SS

de nyugi mindenki ígyvan vele, tiszta piros az egész fejem olyankor :S utána amikor helyre mehetek akkor meg mégjobban,nemtom miért, aztán szünetbe kezdek normálisabban kinézni :)

2011. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én is mindig el vagyok vörösödve,és nagyon félek,és hirtelen elfelejtek mindent!!!én egyszer azt kértem a töritanáromtól hogy nem e felelhetnék ugy hogy csak ketten vagyunk!!!és megengedtee,és addig bementünk a tanáriba,és 5 öst kaptam!!!!!
2011. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is mindig levörösödök. Aztán még sz.arabb mert mindenki engem néz ha helyre megyek. Általában megkérem, hogy inkább írásban feleljek.


17/L

2011. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem görcsölök sosem. Kimegyek, elmondom az anyagot, azt jóvan.
2011. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"XY, jöjjön ki felelni"

"Nem tanultam"

"Egyes"

nem szoktam remegni, meg izgulni :D

2011. nov. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!