Stréber vagyok?

Figyelt kérdés

Nem mindig értem az anyagot, csak beseggelem. Tanároknak néha nyalizok, de nem túlságosan. (Szerintem nem észrevehető.) Osztálytársaimmal nem vagyok jó viszonyba, legtöbbször egyedül ülök. Még nem kezdtek el kifigurázni, de érzem, hogy ennek is eljön az ideje mint az előző iskolámban. Nem tarom magam jótanulónak. Átlagom 4,5 fölött van általában, de szerintem most sokkal rosszabb lesz.

A számítógépes játékok a szenvedélyem. Egyszerűen nem jövök le vacsorázni vagy ebédelni, (nyáron napokat nem ettem, csak, hogy végigvigyek 1-1 szintet).


2011. nov. 7. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igen,stréber vagy,de azért nem vészesen. De miért nem próbálsz barátkozni az osztálytársaiddal?
2011. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is stréber vagy, de te döntöd el, ha neked ez jó, akkor minden rendben, ha nem, akkor próbálj meg változtatni.
2011. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyébként fiú vagy ?és hány éves?
2011. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

15/L

És nemigazán tudom eldönteni, hogy ez most jó-e, vagy sem. Részben jó, mert okosabb leszek, de azért rossz érzés barátok nélkül lenni.

Én próbáltam, de nem nagyon válaszoltak, vagy eléggé lenézően kezeltek, mikor barátkoztam..

Így, az egyetlen dolog az életemben a tanulás maradt.

2011. nov. 7. 20:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Értem,hát azért ezen próbálj meg változtatni és szokj hozzá,hogy az emberek nem igazán toleránsak. De az nem baj, ha jó jegyeid vannak és szeretsz tanulni de ne nyalizz a tanároknak és próbálj azért barátokat szerezni mert nagyon rossz lesz egyedül lenned éveken keresztül a középsuliban...És ne hagyd,hogy az osztály céltáblája legyél akit mindenki szivathat. És azért azt még hozzátenném,hogy a tanulás nem minden, legyen azért életed...
2011. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Milyen a külsõd? Ápolt vagy? Csinos, divatos ruhákat hordasz? Kb. úgy öltözöl, mint az árlag, vagy valamiért kitũnsz a tömegbõl? Sminkeled magad? Szerintem nem vagy stréber, inkább magadnak való vagy. Én is most lettem gimis, nekem van pár barátom, a többiekkel viszont alig beszélgetek, ami rossz. Próbálok változni, de mindig csak halasztgatom, mostanában minden összejön, semmire nincs idõm, fáradt vagyok... 15/L
2011. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mivel játszol?:)
2011. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írhatsz privátot, beszélgethetünk. :)
2011. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nem stréber vagy, hanem kocka.

ez csak az én véleményem, ezért ne vedd fel, de szerintem csajoknak nagyon nem áll jól, rosszabb mint a stréberség.

2011. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se stréber vagy...

Az nem azt jelenti hogy bemagolod az anyagot /mert egyébként nem érted/

Inkább picit kocka vagy- nem nagyon- meg antiszoc. Szerintem próbálj meg nyitni feléjük beszélgetni erről arról. Biztosan van aki játszik olyan játékokkal mint te, vagy akár segítséget is kérhetsz egy anyagrészhez h magyarázzák el.


Stréber az én voltam, aki ha tanult valamit utánaolvasott a könyvtárban, profibb törikönyvet vett ki, hogy jobban megértse, átlássa a történelmi dolgokat. Minden extra feladatot megcsinált. Versenyekre jártam. Zenélni tanultam. Stb. stb.


Az más kérdés hogy mellette volt társadalmi életem is :D

És normálisan is nézek ki, szal megkaptam azért párszor a "stréber" jelzőt de nem ragadt rám.

2011. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!