Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy csináljam, hogy ne...

Hogy csináljam, hogy ne járjon folyton ez a fejemben?

Figyelt kérdés
18/L vagyok és nagyon visszahúzódó, csendes, de elég érzékeny vagyok, és lelkis. És mostanában, hogy lassan 20 leszek, ami számomra elég durva, mert én nem érzem magam még most sem 18 nak, inkább 16 nak, egyre többet gondolkozok azon, hogy mi lesz ha majd lesz egy barátom, és hogy fogok megnyílni előtte, és hogy hogy fogok egyáltalán lefeküdni vele valaha is, elég jó leszek e neki stb. és mostanában folyton ez jár a fejemben, hogy hogy fogok én valaha is addig eljutni, hogy lefekszek egy fiúval, és hogy milyen béna leszek.. és folyton ilyenek járnak a fejemben, és már eléggé undorodom magamtól, hogy hogy jutottam eddig. hogy verjem ki ezt a fejemből?

2011. okt. 31. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hiszem, hogy bármiért is undorodnod kellene magadtól. Az egyetlen, amiben változnod, hogy lelkileg kicsit stabilabb és lazább légy.

Ha lesz barátod, akkor lesz, és ne parázz rá előre.


Üdv

2011. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik nagyon ha egy lány érzékeny és lelkis. Az meg nem zavar egyáltalán ha visszahúzódó, csendes egy lány. Az sem, ha esetleg nem egy szexistennő egyből az ágyban, ha egyébként az étvágyunk egyezik. :)


20/f

2011. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
szerintem ,eld az eleted ,mingyar meghalsz bazeg!
2011. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld a gyökereket, utazz türelemre. Barátkozz előbb, az a jó alap. A nagy napon ő megoldja, addig kötelességed meggyőződni a megbízhatóságáról. Aztán egyre jobb lesz.
2011. nov. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2011. nov. 1. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!