Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » SOS! Szeretném növelni az...

SOS! Szeretném növelni az önbizalmam.! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Sziasztok nagyon konkrét válaszokat szeretnék!!! :) köszönöm megmentitek az életem!!!!!( előre is) :)
2011. aug. 30. 14:52
 1/6 anonim válasza:
100%
Zeller és sok tojás
2011. aug. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mondogasd magadnak hogy milyen jó, szép, okos meg minden vagy és menni fog...
2011. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Annie Jackson-nek köszönöm! :) az első válaszolónak meg annyit hogy minek regisztrált ide ha nem tud normális válaszokat adni mások fontos kérdéseire???????
2011. aug. 30. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.

pl legyél nyitott. merj változtatni. hajad/ egy kis smink/kozmetikus/új ruhadarabok/ .próbálj előrehaladni, pozítivan és reáisan gondolkodj. Mindenkiben van hiba,mindenkiben benne van a szép,csak elő kell hozni belőle. Ha kedves vagy, ápolt, mosolygós, nyitott, szeretsz barátkozni,de papnő se vagy - akit szürkegérnek néznek a suliban,akkor semmi gond. Tűzz ki magad előtt célokat,akár írd le egy papírra vagy a gépbe (ha sokszor van gépközelbe) olvasgasd mindig át, higyj benne, merj büszke lenni, tegyél érte. Tudom hogy írni könnyü,de hidd el magad döntöd el hogyan alakítod az életed és a személyiséged,magad döntesz mindenről ami magaddal kapcsolatos. Esetleg ami fáj, ami "lejjebb" nyom , azokat ird le egy papírra, aztán égesd el, illetve idegesen de egyben büszkén dobd ki a g*ci kukába.Nekem ezt ajánlottak,először én is nevettem,de sikerült.

Amúgy nézd meg a Titok c. filmet, sok jó dolgot mond.

2011. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a 3 válaszoló válaszát!!!!!!!!!!!!!!!! :) Ez nagyon segít remélem . :) :D
2011. szept. 1. 19:27
 6/6 anonim ***** válasza:
szivesen :)
2011. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!