Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki segít, vagy lát el tanácsok...

Ki segít, vagy lát el tanácsokkal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szolfézsra járok (cselló miatt) és vizsgázni kell majd fél évkor. Neeem , az nem elég, ha tudjuk a hangokat, tonika ,domináns , subdomináns, tonika, mollok, ,dúrok,oktávok,tercek,kvártok,kvintek, énekeljünk is !! Ha közönség előtt kell énekelni elmegy az összes hangom és sírva fakadok. Eddig mindig ez volt , kivéve amikor 4-en voltunk órán ... Pl. ma is . Segítséég :((
2011. okt. 26. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld először magadnak, aztán a legjobb barátod előtt, aztán több barátod előtt. Mondd el a problémádat a tanárodnak, kérj tőle segítséget.

És próbálj megbarátkozni a gondolattal, hogy a célok eléréséhez néha nemszeretem dolgot is kell tenni.

Előbb utóbb menni fog.

2011. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy gond van , A "legjobb barátom" aljasul hátba támadt és bunkó velem ... minden ok nélkül. Ős is menyjen a p:csába...


De ok, köszi a tanácsodat :)


Amúgy, 13 vagyok és lány. Ezt lehagytam .

2011. okt. 26. 18:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és a tanár tudja a gondomat , hsizen mindig elbőgöm magamat.. h lehetek iylen béna? :( mindegy ... nem ezért járok zene iskolába.. ha egy kettessel átmegyek, nekem már az is jó , úgy is csak a hangszer miatt járok .
2011. okt. 26. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:

igazából szerencsés vagy emiatt a kényszerítés miatt, mert egyrészt nagyon jó érzés közvetlen utána, ha belemegy az ember olyan dolgokba, amiktől fél, másrészt ha ez rendszeres, akkor egy elég stabil önbizalmat ad.


olyan mint a hullámvasút, előtte remegsz hogy úristen, utána pedig menjünk még egyszer.

2011. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!