Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz ha egy fiú szereti a...

Gáz ha egy fiú szereti a Gossip girl-t?

Figyelt kérdés
Fiúk akik nézik a Gossip girl-t, szerintetek vannak ilyenek? és ha igen, mit gondoltok róluk?
2011. okt. 10. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:

"Gossip Girl is an American teen drama television series based on the book series of the same name written by Cecily von Ziegesar. The series was created by Josh Schwartz and Stephanie Savage, and premiered on The CW on September 19, 2007. Narrated by the omniscient yet unseen blogger "Gossip Girl", voiced by Kristen Bell, the series revolves around the lives of privileged young adults on Manhattan's Upper East Side in New York City."


Én nem láttam még, de érdekesnek tűnik, lehet meg is nézem majd. Fiú vagyok, szerintem mindenki nézzen azt, ami tetszik neki.

2011. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is nézem és nem érzem gáznak.

21/F

2011. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is nézem, bár én lány vagyok, de szerintem baromi jó, hogy fiúként te is nézed, tök menő! :D 15/L
2011. okt. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 haha00 válasza:
gáz. ti nem emberek vagytok. megszállt titeket egy intergalaktikus szarevő faj. minden pasi aki nem csaj és nézi azt a "műsort" az parazita:$$:D
2011. okt. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20/L vagyok es sztem bem gaz, allitolag Harry herceg is nagyon szereti :D
2011. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lool asd nem gondoltam volna h a lányok ezt nen tartják gáznak :P bár igaz ugyanugy van benne 3 fiú főszereőplő + bart bass meg rufus is ugye.. XD csak a zenék néha kicsit lányosak meg nyálasak:O
2011. okt. 11. 22:55
 7/7 A kérdező kommentje:
de akkor na szóval cheers:D
2011. okt. 11. 22:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!