Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az mit jelent ha egy lány...

Az mit jelent ha egy lány szereti a rámenős pasikat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy átlagos (mármint a lány :)


Azaz szerintem egy sikeres férfi az rámenős.

Én is az vagyok :)

Amíg a lány nem int be, addig nyomulok és egyre merészebb vagyok.

Működik :)

2011. szept. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Azt hogy szeret dugni ;-)
2011. szept. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jah köszi a választ am én is vagyok vele :p
2011. szept. 12. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Te is szeretsz dugni? :)

AMúgy igen, könnyűvérű az ilyen nő. De a rámenős pasiknak nem is kell jobb minőség.

2011. szept. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ÁCSI harmadiknak.

Első vagyok.


Rámenős= megtesz mindent hogy megkapja amit akar.

Kockáztat, cselekszik, nem adja fel egykönnyen.

Számomra ez nagyon is a férfi definíciójához tartozik!


És nem könnyűvérű nőket kapok meg ezzel a stílussal hanem pont azokat, akikhez egy rakás kaput kell áttörni :)


(Ribiket is kaphatnék, de ők nem kihívások!)


:)

2011. szept. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, akkor viszont másképp definiáljuk a "rámenős"t és a "férfi"t is. Nálam a rámenősek a kis csicska b.zifejűek akik addig nyomulnak a szar fontoskodó dumájukkal amíg le nem csapják őket. Elsőre te is ilyennek tűntél. Az más, hogy mindent képes vagy megmozgatni, hogy elfordítsd egy nő fejét. Ez nálam azzal egészül ki, hogy nálam a férfiassághoz hozzá tartozik, hogy ugyanolyan hévvel tartom meg, nem túlbuzgóan de izgalmasan a számomra tökéletes nőt.

Nincs ellenvetésem, ha gyakran cserélgeted őket. Ha elhagyna a barátnőm tuti én is hetente hajítanám a kukába a többit az ő mását keresve.

2011. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KissDory válasza:
Rámenős pasi=nyomul addig amíg a csaj megnem adja magát és elmegy vele randizni.... az ilyen pasikat szeretem :P
2012. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!