Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki az, aki 14 éves, fiú, és...

Ki az, aki 14 éves, fiú, és olvas Karl May, és J. F. Cooper könyveket, és nagyon szereti?

Figyelt kérdés

2011. szept. 11. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én egy évvel vagyok fiatalabb, és a vadölőt olvastam Coopertől, az nagyon jó volt.
2011. szept. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is olvastam ebben a korban. Nagyon jó könyvek!
2011. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én tudom ki az ...Te :)
2011. szept. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ebber a korban én is végigrágtam szinte az összes May és Cooper könyveket. Aztán vagy 20 évese ejjel kezembe akadt egy és elkezdtem olvasni és már nem "izlett" úgy mint régen.
2011. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én az voltam....csakhogy már 53 éves vagyok.Remek könyvek, olvasd őket, igazi férfivá fognak nevelni.
2011. szept. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ő el hiszem,hogy remek könyvek.Hát ő olvasni nem igen hinném,hogy fogom és nem akarok igazi férfi lenni,mert én nő vagyok :)
2011. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idős koromban én is elolvastam a Cooper könyveket szépen sorban, nagyon izgalmasnak hatottak.


Egyetértek, hogy némileg erősíti egy kicsit az emberben a harci szellemet, de akár hasonló történeteket a magyar történelemből is találhatsz.


Pl keresd meg futaki Hadik András huszárezredes életrajzát (akár itt az interneten), olvasd el, majd húzd ki magad, hogy ehhez a nemzethez tartozol. Ő egy jó példa arra, hogy hogyan érdemes a hazát szolgálni. (Meg is kapta a jutalmát érte!)


Ha érdekel a magyarság hadi története, arra is tudok Neked jó könyvet ajánlani.


Ha szeretnéd, akkor magánmailban megírom a könyvcímeket.

2011. szept. 18. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2011. szept. 19. 17:37
 9/9 anonim válasza:
Én lány vagyok, 14 és nekem a kedvenc könyveim mind ezek közül kerülnek ki (:
2011. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!