Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az első gondolatotok...

Mi az első gondolatotok ébredés után?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 10:17
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy jaaaaaaaaaaaaj menni kell iskolába...had aludjak még 1 órát!!!

vagy az hogy jaaaaj dejó ma hétvége van.

2009. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

soxor nemjut eszembe hétvége van-e vagy sem:D

6ra szoktam beállitani az ébresztöt de nem ilyenkor kelek,mindig ugy van h 6.00, 6.05, 6.10, 6.15 és 6.20 és max 30koor felkelek :D

és amm általába az jut eszembe, hogy jajj nem akaork hármas lenni évvégén meg ien dolgok..:D

2009. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
84%

Kávé, cigi..de azonnal:D

Meg az,hogy megint menni kell abba a tetves iskolába!

2009. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
85%
Eszembejut, hogy milyen nap van és akkor végiggondolom, hogy ma miből írunk vagy felelünk, ill. milyen órák lesznek amiket kinek állhatok. Pl.: "Ma szerda van, írunk angolból, és jajj ne, ma tesi.
2009. ápr. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
80%

Sírok magamba egy sor, hogy Úristen már megint suli.

Már megint egy feszült nap.

Már megint látom azt a lányt, akit szeretek. Aki lesz@rja a fejemet magasról.

Utána sírok egy sort, hogy mennyivel jobb lenne nem létezni.

:'(


F/17

2009. ápr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
89%
10.30-as vagyok! Leírtam egy igazán szép, őszinte gondolatot, amit 85%-ban minősített "VALAKI" hasznosnak. Ugyanakkor az abszolute kommersz válaszokat mind-mind 100%-osra értékelte "VALAKI". Milyen kár, hogy így müködnek a dolgok már itt is! Akárcsak az életben: légy szürke, gondolkodj a szokványos módon, vegyülj el a tömegben...
2009. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
84%

volt már iesmi kérdés....


4kor kelek, de 3:45re van állítva az óra.


így van negyed órám összeszedni a gondolataimat.

ezek általában a következők : nincs ma kedvem suliba menni, hány óránk is van? csak 5, lehet h nem kéne bemenni. áhhh nemérdekel, bemegyek, már csak pár nap. elkéne szívni egy cigit. de nincs erőm kikelni, meg wcre is kell mennem. najó, kikelek, úgyis mingyár jön a janó, addig meg kávét is föl kell raknom. na akkor kikelek. miez? ez bob marley :) akkor ezt a számot még meghallgatom, és kelek...

2009. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

amikor írtam, nem dobta ki, hogy lenne ilyen kérdés, úgyhogy nem kérek elnézést :D

nem tudom miért lettetek lepontozva, mindenki a kérdésre válaszolt, szal itt nincs nem hasznos válasz csak valakinek kretén hobbija :)

2009. ápr. 29. 17:22
 19/46 anonim ***** válasza:
93%

Hétköznap: "Milyen nap van?? ...hétfő,kedd,szerdaa??

jajj már megint suli...feszültségek,baklövések következnek..."


Hétvége: "HÉÉTVÉÉGEEEE! ezaz:D egy teljes nap a családommal, és azokkal lehetek akiket szeretek...(:"

2009. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
"De jó lenne aludni egy jót!"
2009. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!