Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik az igazi? Ki vagyok...

Melyik az igazi? Ki vagyok pontosan?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult és összetett ezt kifejteni. Talán ha tömöríteni szeretném, akkor lényegében ebből állna: Mint minden ember, én is hasonlóan alkalmazkodom a szituációkhoz, amik az életben vannak. Teszem fel, otthon, egy ismerőssel, egy baráttal vagy csak egy idegennel teljesen másképp viselkedem. Van akinél akár felveszem a " vad vagyok, menő típust" de van kinél a legártatlanabb formát öltöm.

Nevezhetnénk ezeket álcának is, de nem annak tartom. Mindenből van egy pici rész, de itt a kérdésem afelé menne, mit gondoltok erről? Igazából a sok felhozott mindennapi álca közül van-e egy darab, ami a teljes énem?

Vagy mindegyik sorban egészíti ki egymást? Szerintetek?

(Remélem ennyiből áttudtam adni a lényeget, amit közölni szerettem volna)


2011. okt. 3. 22:56
1 2
 11/11 BlackLord98 válasza:
szia szerintem azért van ennyire személyiség változásod mert mindenkinek be akarsz jönni meg persze sok barátod van akik mind különböző egyénisége ezért van ilyen sok személyiség változásod.
2011. dec. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!