Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Igazi baratok? Vagy csak...

Igazi baratok? Vagy csak alltatom magam?

Figyelt kérdés
egy nap nagyon faradt voltam es nem volt nagy kedvem beszelgetni..ahogy telt az ido eszre vettem ,h ha en nem megyek oda hozzuk,akkor oket nem erdekli mi van velem..mind3nak baratja van..ugyanabbol a korbol..nekem nem volt igy kimaradtam..akarhova hivtam oket nem jottek velem..foloslegesnek ereztem magam..most rakerdeztem h miert szakadtunk el ennyire egymastol...nem kepesek belatni h hibaztak...engem hibaztatnak h elvoltam massal:)s nem akartak zavarnii
2011. júl. 3. 18:36
 1/3 anonim válasza:
hát nem. ha igazán szeretnének, odajöttek volna ők hozzád :/
2011. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezért váltottam iskolát. elegem volt, hogy nincsenek "igaz" barátaim. (ebben a jelentésben nem hiszek, vannak barátok és ellenségek ennyi)

Mert csak akkor voltak ha én mentem oda hozzájuk. Ha maradtam a seggemen akkor senki az ég világon oda nem jött volna hozzám. Szóval átiratkoztam másik iskolába. Erre az volt a kifogásuk, hogy ők azért nem jöttek oda hozzám, mert ők abban a sorban 4en ülnek én meg egyedül a másik sorba és egyszerűbb ah én megyek mint hogy ők. -.-"

Takarodjon az ilyen melegebb éghajlatra.

Szóval egyáltalán nem "igaz" barátok, Sőt nem is barátok.

2011. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mi 4 en egy sorban ulunk..sot egyutt megyunk suliba..megyunk egymas mellett es nem szolunk egymashoz..mikor ra kerdeztem azt mondtak,hogy azert nem jottek oda hozzam mert ugy tunt zavarnak:))es h en miert nem mentem?
2011. júl. 4. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!