Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne tennem? (Bővebben lent)

Mit kéne tennem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mostanában, úgy érzem, hogy mindenki jobb nálam. Ezt most úgy értem.. Hogy én egy olyan ember vagyok (16/L), aki szereti, hogyha irigyelik, ha utánozzák, ha felnéznek rá, ha jó véleménnyel vannak róla. És mostanában úgy érzem, hogy nagyon elcsúfultam, elhíztam, és ez engem nagyon zavar. Ha rákérdezek hogy, dagad -e vagyok azt mondják, hogy nem dehogy is. De én még is annak érzem magamat. (Tudom, hogy hogy tudnék lefogyni, de egyszerűen, nincs kedvem.) Régebben(úgy értem, előző évben)folyton dicsértek, meg mennyire irigyeltek engem, erre idén szinte semmi. Jó még mindig szoktak, de nem annyit mint tavaly.:ss És különben meg, már úgy érzem, hogy mindenki mindenben jobb nálam. (ezt úgy értem, hogy van egy barátnőm aki 16éves lány, és úgy hívják hogy Bianka, és eddig mindig irigyelt, és úgy érzem, hogy fordult a kocka, és most már én irigyelem, őt. Nincs miért irigyelnem, kinézetére, csak most már tesiben is (amiben eddig sokkal jobb voltam nála)és alkatban is jobb nálam. Ők mostanában(családjával-.-) mennek vásárolni. ÉS nem is az... és mit tegyek? Mostanában egyszerűen elegem van belőle, mert folyton kötekedik velem, mikor nem is szóltok hozzá egy rossz szót se. Nem értem..:s és szinte depressziós lettem. De komolyan. Ilyenkor mit tegyek? És szerintem már, a szüleimre se támaszkodhatok, mert mostanában bunkó vagyok velük, és erről is csak az a lány tehet..De az a lány (Bianka) a legjobb barátnőm, de egyszerűen nem tudom mit tegyek. Kérlek segítsetek! Mivel tudnám vissza szerezni a nyugalmamat, és azt hogy jobb legyek nála? Kérlek Értelmes válaszokat írjatok! Köszönöm.!(:
2011. okt. 3. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

hát bocsi, hogy ezt mondom, de úgy tűnik kicsit elszálltál a dicséretektől, most meg már hiányoznak, fogadd el h nem vagy tökéletes, mást nem tehetsz

a barátnőddel meg nem kell foglalkozni, ha tényleg megbánt, nem lehet hogy tavaly te csináltad ugyanezt? csak észre sem vetted mert te voltál az akire felnéztek és az aki (akaratán kívül) másokat megbántott? mert lehet

volt és van is olyan osztálytársnőm aki csak úgy érzi jól magát ha körberajongják, és mindenkit lenéznek, főleg azokat akik nem ajnározzák őket, lehet hogy te is ilyen voltál, nem biztos!! ne érts félre, nem akarlak megbántani

az alakodon tudnál változtatni-de nem akarsz


a belsődön viszont könnyedén tudsz változtatni: elfogadod h mások is lehetnek szépek, és te is az vagy! kivéve ha 2kg sminket raksz fel

ha kedves vagy a barátnődhöz, és ő mégsem az veled, akkor ne légy a barátja, nem érdemli meg


ne keseredj el, mindig van lehetőség a boldogságra!

2011. okt. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jajj nem, nem nem szálltam magamtól el, és nem is vagyok egoista én azt gondolom magamról hogy nagyon csúnya vagyok, csak próbálnék kiutat találni, mert már nincs semmi önbizalmam.:( És lehet én is olyan vagyok, hogy úgy érzem jól magamat, ha körberajongnak, de nem hiszem hogy gonosz és bunkó lennék másokkal. Nem vagyok az senkivelse, szerintem azt észrevettem volna, és biztos mondták is volna nekem ha bunkó vagyok. Én szeretek midnenkit(nagyjából), de akit nem szeretek, azzal meg nem állok le vitázni, meg cseszegetni, mert nem bírom a képét:s
2011. okt. 3. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:

hát, akkor más választásod nincs mint elfogadni magadat, ez a legnehezebb, de nem lehetetlen

keress magadnak vmit, amiben te lehetsz a legjobb, pl vmi hobbit ami szórakoztat téged

remélem tényleg nem bántottalak meg! :)

2011. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg, köszönöm!:)
2011. okt. 6. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!