Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Internetfüggő vagyok. Mit tegyek?

Internetfüggő vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudnátok tanácsokat adni, hogy hogy tudnék leszokni? Haza jövök a suliból és egész nap, este 11ig kb a gép elött ülök, néhe bevillan hogy tanulni kéne de aztán megint elmerülök a netezésben :S Muszáj segítség mert lassan közeleg az érettségi, továbbtanulás (11.es vagyok) és kezdek aggódni de nem bírom abbahagyni. Most is itt lógok -.-
2011. okt. 2. 22:30
 1/10 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, velem detto ugyanez a helyzet. (bár én 10.-es vagyok)
2011. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Húzd ki a kábelt ;)


Viccet félretéve: csak erős önfegyelemmel fog menni, ha kész vagy a tanulással, utána netezz.

2011. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
1. vagyok. mi lenne ha együtt szoknánk le? XD
2011. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bánomisén ***** válasza:
Ne otthon tanulj, hanem ülj be egy könyvtárba, ha jó idő van, parkba, stb. Kezdj el valamit sportolni, addig sem ülsz a gépnél és egészséges is. Találj valódi barátokat, haverokat, csináljatok közös programokat. Legyen valami hobbid, amivel szívesen foglalkozol és aminek semmi köze a számítógéphez. Szabd meg magadnak, hogy naponta mennyi időt tölthetsz a gép előtt, és azt tartsd is be (egyébként erre van egy program is, amivel a kiskölykök netezési idejét szabályozzák a szülők, esetleg vesd be). Egy idő után rá fogsz jönni, hogy a való élet szebb, mint a virtuális.
2011. okt. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
húzd ki a netet és a kábelt dobd ki
2011. okt. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerezz egy csajt,de most komolyan..
2011. okt. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Találkozz 1.-vel és csináljatok programot!


:)


Amúgy ez lehet olyan komoly függőség, mint a drog, lehet, hogy szakember segítsége kell.

2011. okt. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elijesszelek a netről?


www.thewillpower.org

www.themacuser.org

www,lemonparty.org

www.2girls1cup.com

[link]

2011. okt. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
internet-tapasz
2011. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérj meg valakit, hogy rakjon jelszót a gépedre, amit te nem tudsz. És akkor csak akkor tudsz netezni, ha az a valaki(anyád, apád, tesód) beírja a jelszót.

Nekem segített. Kb. 1 hétig csak az ágyon feküdtem, majd rájöttem, hogy vannak más dolgok is a netezésen kívül, amit szeretek csinálni.

2011. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!