Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség! Nem akarok internetf...

Segítség! Nem akarok internetfüggő lenni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

elgondolkoztam, és megállapítotatm hogy gépfüggő vagyok, interneten láttam teszteket meg minden.

ha internetezek egre feszültebb leszek, mert tudom hogy nem kéne meg egy csomó mindent akarok csinálni meg egyszerűen nem akarok gépezni de méis itt ülök és ez van és egyszerűen nem tudok elszakadni :( ha meg odaadom anyának az internetet hogy vigye el hogy kicsit szokjak le róla akkor meg feszült vagyok dühös meg minden.. jaaj nemtudom mit csináljak.. :'(:'(


2011. márc. 27. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Jobb felső sarokba van egy X. Na, azt kell megnyomni.
2011. márc. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, valahogy nyugtatni kellene magad, mikor nem vagy a gépnél :D
2011. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
jössz wowozni? fél óra múlva raid
2011. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyszerűen megkellene próbálnod inkább kimozdulni a haverokkal vagy barátnőddel...hidd el,jó társaságban feleded a gépezést..:)
2011. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, én sem akarok netfüggő lenni! Gyere, beszéljük meg WoW közben! ;)
2011. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mér is nem akarsz? semmi káros hatása nincs,sőt igen sok hasznos dolgot meg tudsz tanulni a neten,annyira gáz hogy a netfüggőséget is lassan úgy állítják be mintha valami kemény heroin függők lennénk,szerintem a világ leghasznosabb dolga az internet és abszolút nem baj ha rendszeresen használjuk,internetről beszélek,nem a játékokról.
2011. márc. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!