Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen embernek tartod magad?

Milyen embernek tartod magad?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 22. 21:16
1 2
 1/13 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Micsoda gyökér teszt. XD Az első kérdésen se jutottam túl.
2011. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Elég szar! :D

Semmi értelme!Soknál nincs is megfelelő válasz! :D

2011. szept. 22. 21:21
 3/13 anonim válasza:
Fallout 3 teszt beütése van xDDDDD abban voltak ilyenek:D
2011. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezekre a kérdésekre nem volt mindig megfelelő válasz,ígyhát csomónál kötelezően kellet jelölnöm...

Amúgy jó embernek tartom magam csak néha vagyok picit 'ge ci' :)

2011. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
2011. szept. 22. 21:30
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]

Van itt még sok sz"r teszt!De én a saját véleményetekre vagyok kíváncsi! :)

2011. szept. 22. 21:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Ön egy határozott, csak kissé romantikus, inkább racionális hölgy.

Ha érik is csalódások, felkészülten érik. Ritkán, de előfordul, hogy mély hullámvölgybe kerül.

Mindig sikerül hétköznapi csalódásain, bánatán felülemelkednie, ismerősei kiegyensúlyozottnak tartják.

Úgy érzem, hogy Ön kissé szorongó, de alapvetően boldog ember, akinek a jó szó, a család, a barátok többet jelentenek, mint a vagyon. Nem karrierista, bár szakmai előmenetelében feltétlenül bízik.

Inkább befelé forduló személyiség. Szereti a csendet, a harmóniát maga körül. Egészsége kissé labilis, de nem beteges, csak időnként erőtlenné válik.

ez jött ki a 2. linkre xd

2011. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És mennyiben hasonlít a valóságra? :)
2011. szept. 22. 21:38
 10/13 anonim ***** válasza:

2. link szerint ilyen vagyok:


Ön egy kellemes, izgalmas személyiségű hölgy.

Romantikus beállítottsága számomra rendkívül imponáló, de vélhetően a racionálisabb embereket riasztja.

Párkapcsolatában gondot okozhat állandó lelkizése, becsületessége, szívélyessége.

Állat- és természetszeretete is örökös harmónia-keresésének "megtestesülése".

Úgy érzem, Ön nem társasági ember, de egyes személyekkel állandó intim kapcsolatot ápol.

Mivel szeretetét nem mindig tudja megosztani, szívesebben van kis közösségben, családi körben, mint harsány társaságban.

Az Önhöz hasonló boldog emberek kevésbé betegesek, nem kísértik őket pszicho-szomatikus tünetek, betegségek.



Lényegében igaz amit ír, de azt nem hinném, hogy a romantikus beállítottságom bárkit is riasztana :D

2011. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!