Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen embernek tartod magad?

Milyen embernek tartod magad?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 15:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
testileg vagy belsőleg érdekel?
2011. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát igazából belsőre, tulajdonsáhilag, milyen dolgokhoz hogyy viszonyulsz stb...
2011. júl. 31. 15:36
 3/12 anonim ***** válasza:
gonosz, és élvezem ^^ (ha egy szóval kell jellemezni)
2011. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hát ... azt hiszem barátságos és segítőkész vagyok azokkal akik velem is, általában vidám vagyok, ha szomorú vagyok vagy félek azt nem mutatom ki, ha kell tudok agresszív és gonosz is lenni és kalandvágyó vagyok imádom a vidámparkokat/kalandparkokat stb ... :D


15/L

2011. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Pont előbb írtam le elég hosszan egy kérdéshez. :D Bemásolom.


Szóval én elég szélsőséges személyiségnek tartom magam, s talán azért vagyok ilyen, mert még nem találtam meg önmagam. Ralista, racionalista vagyok, másokkal és magamban szemben is erősen kritikus, maximalista. Viszont ha valakinek bátorításra van szüksége, azt megérzem, és olyankor szívesen segítek neki. Nem szeretem az "elesett" embereket magára hagyni, gyakran az mellé állok, akinek a legnagyobb szüksége van rá. Néhány dologban nagyon szenvedélyes tudok lenni, máskor viszont teljesen érdektelen, és ilyenkor még a hobbim sem érdekel. Kicsit öntelt vagyok, de nem vészesen, és ezt senki nem tudja rólam, mert csendes vagyok. Néha annyira feleslegesnek érzem az életet, hogy hiába tudnék egy-egy vitába mindent eldöntő érveket benyögni, nem teszem, mert nem érdekel. Okosnak tartom magam, nagy bennem a tudásvágy, ha valami új dologról hallok, nem nyugszom, amíg meg nem tudom, mi az. Szeretem a művészeteket,de mélységes depresszióba tudok esni tőlük, mert látom, mennyit kell még tanulnom. Zárkózott vagyok, és nagyon nehezen ismerkedek (magyarul: sehogy). Ez főként a múlt miatt van, és ezeket a sebeket próbálom eltakarni mások elől, még a legjobb, egyetlen barátnőm elől is.

2011. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Aki magával csinál hülyeséget (drogok, alkoholfüggőség, egyéb káros szenvedélyek) azt nem tudom sajnálni. Viszont ha egy szerettemnek van baja, azonnal mellette vagyok. (legjobb barátnőmet dobta a pasija, de ő egy órai buszútra volt tőlem, én gyorsan megfésülködtem és indultam(: ) Mondták már, hogy a jó szívem tesz egyszer tönkre, de nem érzem magam különösebben "Terázanyunak". Ezek mellett művész lélek vagyok, ami nem mindenkinek jó, ha mondjuk hajnali 2 körül jön az ihlet egy gitárszólóhoz vagy rajzolni támad kedvem mikor ezernyi más dolgom van. Könnyen megnyílok, viszont ha egy pasival komolyabbra fordul a dolog én megijedek és elbújok..Ezt próbálom kiküszöbölni:)
2011. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

átlagembernek tartom magam. csinálok rosszat és jót egyaránt. hogy melyikből van több? nos ezen még nem gondolkodtam.

nem bízom meg az emberekben, de ők valamiért megbíznak bennem. szeretek egyedül lenni, elmélkedni a mindenség nagy dolgain. szeretek mindent ízekre szedni és megérteni, hogyan működik.

nem szeretek sokat beszélni, de néha rám tör a szófosás.

ha azt mondom "szeretlek", az inkább azt jelenti, "most szeretlek". a hosszú távú elköteleződések nem mindig kényelmesek számomra; a szex nálam inkább fizikai élvezet, mint szerelem kifejeződése.

mivel hosszú távon nem tervezek, így mindig az aktuális döntéseim szerint élek. a szabályok nem nagyon kötnek meg, élek a cél szentesíti az eszközt mondással, de nem veszek részt olyasmiben, ami sérti a saját "törvényeimet/szabályaimat". távolságtartó vagyok, és hű a "testvéreimhez".

nálam a tudás többet ér a belső értékeknél, a belső értékek pedig többet a külsőségeknél, de meggyőződésem, hogy az embereket egyenrangúként és méltányosan kell kezelni, senki sem több vagy kevesebb a másiknál.



25/L

2011. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én kb. mint 07-31 21:45 talán még annyi,hogy azért nem szoktam öntelt lenni,és imádok robbantani,pusztítani,sőt az a legjobb ha valami szépet építettem téglából(Pl egy hete Gízai piramis maketteket 25:1 arányban) és azt robbantom fel:D
2011. aug. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: 07-31 21:45-ös vagyok. Érdekes hobbi, de szívesen megnézném. :D Én a tüzet jobban szeretem. Egyszer főzés közben felgyújtottam a fél karomat, de szerencsére pulcsi volt rajtam. :D
2011. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
megbízható, alkalmazkozó, emberekkel jól kijövő, lelkiismeretes, derűlátó, maradi, aggodalmaskodó, nem elég merész, végletekben gondolkodó
2011. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!