Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most tisztára megbolondultam?

Most tisztára megbolondultam?

Figyelt kérdés
Amióta láttam Batman - a sötét lovag c. filmben Jokert azóta nem birok másra gondolni mint rá, nagyon tetszett nekem az arcfestése, meg amikor elmosódott, a ruhája, a beszéde, a nevetése, a nézetei, egyszóval minden. Mindig rám tör a depi ha eszembe jut h nem lehet velem mert ő igazából nem létezik, viszont ha csak simán rágondolok, vagy ha megnézem megint a filmet jó kedvem lex. néha arra gondolok h megpróbálkoznék drogokkal h lássam őt!!!Engem nem érdekel rajta kivül szinte semmi :SSS
2011. aug. 27. 09:01
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
de ne gondold h mindig szomorú vok emiatt, mert ugyanakkor jó hogy megismertem, és jó látni meg minden, csak vannak dilis napjaim :SSS am. szoktam a barátnőimmel sétálni meg ilyenek:)))
2011. aug. 29. 17:00
 22/31 anonim ***** válasza:

Ma 16:12 - Megint én.

Akkor alapvetően nem is szoktál rá "úgy" gondolni? Nem értem miről beszélünk. :]

2011. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
ha az "úgy" alatt azt érted h belezúgtam-e, hát belezúgtam, csak szerinted most ez normális O_o???
2011. aug. 29. 17:15
 24/31 anonim ***** válasza:
Normálisnak korántsem mondanám, és már mondtam hogy ez csak egy egyszerű fellángolás. Nekem is megvan a Batman DVD, bírom Jokert, jó arc, de az hogy valaki belezúgjon elég furcsa dolog. Csendben várd míg elmúlik, nem kell hangoztatni, bár szerintem nem is nagyon volt szándékodban.
2011. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Ja, és a drogos ötleted eléggé megrémisztett.
2011. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
hát most h így belegondolok a drog nem volt vmi jó ötlet, am. nem akarom elfelejteni, annyira szeretem h ő olyan más, :DD
2011. aug. 29. 17:27
 27/31 anonim ***** válasza:
Inkább csak rajongsz érte, szerelemről szó sincs.
2011. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
hát nem tom, én másnak érzem
2011. aug. 29. 17:48
 29/31 A kérdező kommentje:
tudom h hülyeségnek látszik de én téll szeretem őt
2011. aug. 29. 18:00
 30/31 anonim válasza:
szerintem ez normális, minden 2. ember rá gondol.
2011. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!