Most megbolondultam?

Figyelt kérdés

Amikor az utcán sétálok,néha rámjön az, h szeretnék beszélni vkivel és akkor úgy teszek mintha a szerelmemmel,barátaímmal beszélnék és ilyen képzeletbeli helyzeteket játszok el. Mit tegyek?

(am nincs pasim..)


2009. nov. 18. 19:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Barátsági kör :)
2009. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

nem tudod kibeszélni senkivel a problémáidat.

próbálj szerezni egy igazi barátot.

2009. nov. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Barátom nagyon sok van csak ahogy így megyek az utcán rámjön a késztetés h kicsit fontosnak mutassam magam.:D na kijött az ego.XD
2009. nov. 18. 19:29
 4/19 anonim ***** válasza:

hát de akkor nem ismerkedési hiányod van?

amellett kíváncsi vagy más emberek reakciójára.

2009. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Közben meg füles van rajtad?

Lehet, hogy már láttalak? :)

2009. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor igen. Megbolondultál.:P
2009. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
nemtom. debreceni vokXD éste?
2009. nov. 18. 19:45
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem ez tök normális xd
2009. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Csak a gondolataidba képzelsz el szituációkat, vagy konkrétan elkezdesz beszélni az utcán magadba?? :D

azért nem mindegy..

Ha csak elgondolod, sztem csak unatkozol egyedül.. Én is ilyeneket csinálok amikor unatkozok..

Ha meg beszélgetsz magadba hangosan.. Hát te begolyóztál.. Nemm amúgy akkor sztem nagyon gyorsan kéne keríteni magadnak még több barátot akik elkísérnek mindenhova, hogy soha többé ne beszélj egyedül magadba. xD

2009. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

akárcsak magam hallanám. én is ilyen vagyok, jár az agyam egyfolytában és akkor szituációs feladatokon gondolkozom, ilyenkor nem hangosan, csak az agyamba beszélgetek és beszéltetem másokat

debreceni lány

2009. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!