Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Van-e ebből kiút?

Mit tegyek? Van-e ebből kiút?

Figyelt kérdés
Helló. 25 éves srác vagyok.Nos,a probléma elég összetett nem egy fő gyökere van. Így a megoldás is elég nehézzé vált. Tipikus gyerekkor apa sehol , nevelőapa betölti a funkció fontosabb tipikusaibb paramétereit, de mégsem az igazi a család többi tagja, anya nagyszülők stb-vel kialakul egy tűrhető kapcsolat ami elkísér a mai napig, sajnos valamiért mindig kicsit kilógtam a sorból pedig mindent megtettem tényleg hogy ne így legyen és normális életet éljek ahhoz képest hogy apámat nem ismerem és hogy mikor megszülettem elmenekült, nem akarta vállalni a felelősséget, és még a gyerektartást is be kellett már már rajta hajtatni annak idején, egy darab csoki nem sok annyit nem vett nekem soha."Persze sokan nőnek így fel mi a fenétől különleges akkor a kérdésed"? fogják ezt sokan feltenni magukban... Nos ami ennek hatására történt főleg tinédzserkorban(hatására nem összekeverendő az hogy bűnbakot találok)visszahúzódó voltam amit aztán elég jól sikerült arra a szintre fejlesztenem hogy végül nagyjából el is hagytam szereztem új barátokat , lettek normális hobbijaim, munkám. egyet viszont kihagytam.. ami talán az egyik legfontosabb a párkapcsolat.. sajnos soha még egy csókig se tapasztaltam meg(mielőtt jönnek a degradáló kommentek hogy magadnak köszönheted gondold végig). Légy szíves.sajnos egy állandó kettőségben élek.Legtöbbször nagyon hiányzik, sokszor mentem le zp-be egyéb helyekre nyitni,voltam társkeresőkön,közösségi site-okon amik ezzel rokoníthatóak.Ebből lett egy majdnem kapcsolat de az illető sajnos maga is bevallotta hogy a sexen kívül semmit nem akar..(ráadásul molett volt.)Szándékosan nem tettem a szüzesség kategóriába mert ennél ez bonyolultabb.(előre kérek mindenkit építő jellegű hozzászólásokat kérek amennyiben ez lehetséges.) köszönöm.
2011. aug. 26. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Most mit vársz még is? Nem oldhatja meg más helyetted a problémád... sajnálom ami veled történt elhiszem hogy így nem a legjobb felnőni de a párkapcsolataidra már neked kell odafigyelni. Járj el szórakozni, ismerkedj ... máshogy nem fog menni


Sok sikert!

2011. aug. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy lesz ilyen komment is.

Hogy mit várok? semmit. Tanácsot olyantól aki esetleg ezen túl lépett és szolgál bármi építő dologgal. ennyit semmit többet.

2011. aug. 26. 11:54
 3/8 anonim ***** válasza:

A kiút: leszarod hogy van-e barátnőd vagy nincs.

Amíg nyivákolsz, addig a hiányt erősíted. Ha elkezded értékelni amid van, akkor majd elkezdenek érdekes és szép dolgok történni.


Pl a gazdagok se úgy gazdagodtak meg hogy

"jaj jaj gazdaga akarok lenni de fáj hogy nem vagyok gazdag"...

Hanem úgy hogy "most nincs pénzem de kérek kölcsön, befeketetem aztán meglátjuk mi sül ki belőle... jó poén és leszarom ki mit gondol.."

2011. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hmm. Köszönöm
2011. aug. 26. 12:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak 25 éves vagy. Mi az, hogy nincs kiút??? :D Ezt megérteném egy 75 évestől, de 25 évesen még az egész élet előtted van... Lehet azért nincs barátnőd, mert ennyire görcsösen ragaszkodsz hozzá, hogy legyen. Járj el még többet bulizni és ismerkedj, akárhol, buszon, utcán. Egy csaj már alapból felnéz rád, ha le mered szólítani. De ne támadj le senkit azzal h 25 éves vagy és még nem volt barátnőd, mert ez a mai világban sajnos sok mindenkit elijeszt. Csak barátkozz velük, aztán majd ha közelebb kerültök egymáshoz, úgy is meg fogja érteni. :)
2011. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kössz.
2011. aug. 26. 13:13
 7/8 anonim ***** válasza:

molett:D haha:D rég hallottam ezt:P

amúgy egyetértek az előzőekkel, leszámitva az elsőt:D járj el szórakozni, ismerkedj, és szard le, ki mit gondol. meg hogy van-e csajod.

2011. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
menj el egy jó pszyhologushoz, beszéld ki magad nála, és akkor majd megkönnyebülsz. utána zárdd le az eddigi életed, kezdjél új életet. sportolj, járj társaságba. munkahelyi barátok is tudnak társaságba vinni.munkahelyedről próbálj jó barátot találni.
2011. okt. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!