Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lejárattam magam. Mi a kiút...

Lejárattam magam. Mi a kiút ebből?

Figyelt kérdés
Az egyik közösségi oldalon gyakran írtam ki olyan bejegyzéseket,amik nem voltak éppen hízelgőek. Egyik ismerősöm mondta,hogy ez szánalmas. Most parázok,hogy ezek miatt nem lesz barátnőm (habár töröltem a bejegyzéseket).
2011. júl. 25. 14:01
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
a bocsánat kérést próbáltad már??????
2011. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem,mivel konkrét személyeket nem nem neveztem meg. Olyanokat írtam: szar az élet,az élet szívás és a többi.
2011. júl. 25. 14:09
 3/14 anonim ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart, aztán úgyis elfelejtik.
2011. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
hát végül is igen, az élet valóban szar, ebben igazad van. megesik az ilyen mindenkivel, ne foglalkozz másokkal, akik beszóltak emiatt. ki nem szarja le mások véleményét?
2011. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De már régóta csináltam.
2011. júl. 25. 14:39
 6/14 anonim ***** válasza:
írj ki olyan idézeteket vagy mondatokat amiből az jön le a többieknek hogy boldog vagy,élvezed az életet....még akkor is ha nem igaz.......csak hogy lássák hogy minden rendben van veled.
2011. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálom.
2011. júl. 25. 14:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem írj mindenkinek könnyed elnézést kérést. Ha zavar téged amit csináltál, az már jó! A bocsánat kérést sem kell túlzásba vinni, mert aki akar, egy "ne haragudj" után is a barátnőd marad, aki nem, annak oldalakon keresztül is magyarázkodhatnál. Eltussolni a dolgot? Mutatni, hogy téged nem érdekel és jól vagy? Nem valami egyenes megoldás és a problémádat éppen nem oldja meg.
2011. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell ezt ennyire felfújni. mostantól ne írj ki semmit és szard le a közösségi oldalt. élj inkább a való életben, nem olyan fontos az ami a neten keresztül történik.
2011. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A való életben nem jó. Otthonosabban érzem magam a virtuális világban. Nem igazán tudok kapcsolatot teremteni élőben emberekkel,úgyhogy inkább a neten vadászok.
2011. júl. 25. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!