Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lejárattam magam az osztály...

Lejárattam magam az osztály előtt facebookon, az egyik barátnőmnek szántam, de valahogy benéztem, és az osztályom csoportjába küldtem. /?

Figyelt kérdés

Facebook chat-en meg volt nyitva az osztály (csoport), meg a barátnőmé, és félreírtam.

És egy srácról írtam, aki a suliba jár, és olyan becenevét használtam, amiről mindenki tudja, hogy ki az.

Nagyon gáz, mit csináljak?! Szerintetek is nagyon égő? Szerintem még nem mindenki olvasta, de azok, akik viszont tuti, hogy felhozzák majd ezt még élőben is, tuti, hogy hamarosan elolvassák...

Alig merek holnap suliba menni.


Valahogy nyugtassatok már meg... köszi. :)


2011. jan. 19. 17:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy nem írtam konkrétan semmi olyat, hogy tetszene, de már a tény, hogy tudom ki, meg hogy róla beszélek a barátnőmmel, az is... fura... és az osztályból páran ismerik is, elég jól...
2011. jan. 19. 17:17
 2/3 anonim ***** válasza:
ha vki felhozza, akk azt mondod neki, h csak tetszett tegnap a haja, mert iggggeeeen jóóóól áll neki, azért beszéltél róla a bnőddel. ennyi. nincs abban semmi sem, h ha vkinek tetszik a haja, vagy szted jól áll neki. ne parázz, kezeld úgy a dolgot, mintha semmi sem történt volna, mintha ez csak egy természetes dolog lenne, az meg ne zavarjon, h mások kavarnak (még ha igaz is...), mond nekik, h ők értették félre. tagadj:D
2011. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 haggyámán ***** válasza:
Egyetlen egy név miatt nem fognak elkezdeni kombinálni az emberek. Ez nem egy amerikai tinifilm.
2011. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!