Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ezzel a csajjal?

Mit csináljak ezzel a csajjal?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályunkba aki olyan cinikus, bunkó gonosz hogy az már fáj, szószerint.... egy csomó lány sírva ment haza mert annyira ért ahoz hogy, hogy sirasson meg valakit....mindig a gyenge pontjába talál mindenkinek (szóban) és utálom őt.... de az is a gond hogy van sok olyan barátnője mint ő és eggyüt összefognak mindig azok ellen akik nem ilyen bunkók....:/ aztán a barátnőmmel nem bírtuk tovább és beolvastunk neki cheten... de félek a szeptembertől mert ott lesz velünk szemtől-szembe és nagyon meg fog szivatni... mit tegyek?? anyum azt mondta menjünk el on nan amikor elkezdenek csúfolódni és ne foglalkozzak velük... kérlek ti is adjatok tanácsokat hogy mit tegyek!!!
2011. aug. 22. 09:22
1 2
 11/18 anonim válasza:
35 kiló a kutyám...:D(vagy több)
2011. aug. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
hány éves? mert ha még eztán kezd kamaszodni ne vagánykodjon hogy 35 kiló mert ha el kezd serdülni akkor az nagyon gyorsan megváltozhat!
2011. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
ha csúfol titeket,kérdezd meg tőle,h "anyád csuklik? mert épp emlegetem.." meg hogy "jó a hajad,elestél?" meg ilyeneket :D ha van idősebb ismerősöd,aki népszerű,vagy felkapott,akkor kérdezgess tőle beszólásokat vagy olvass be neki élőbe! az a legjobb,mert ha mindenki elmenekül tőle,nagyobb lesz az önbizalma,ezáltal azt hiszi,h mindent megtehet,de ha van,aki szembeszáll vele,akkor lefog lohadni a nagyképűsége,hidd el ;) hajrá! :)
2011. aug. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon köszi!!! sokat segítettetek. nem fogom mostmár hagyni magam.... :DDDD
2011. aug. 27. 15:52
 15/18 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Mindjárt szeptember 1. ;)
2011. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én alapból nem értem, hogy miért chaten szóltatok be, hidd el, a képedbe fog röhögni h "na, írni tudsz de a szemembe nem mered mondani" onnantól pedig nem fogja érdekelni, hogy mit reagálsz. ha tovább piszkál akkor kövesd a többiek tanácsait, de én kétlem, hogy egynél többször fog.
2011. aug. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hmm ez nagyon ismerős.nálunk is volt ilyen,én voltam egy ideig a legjobb barátnője,de nem igazibol,csak azért h ne piszkáljon,de összefogtunk a többiekkel,és most többen vagyunk mint ők...14/L
2011. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Húúú túléltem a szeptember 1-et!! Kibékültem vele, persze csak azért hogy ne piszkáljon(egyébként még mindig gyűlölöm) és mútkor valaki ráöntött a táskájára egy csomó kólát meg a padja alá is szóval ott szenvedett... és meg alig bírtam visszafojtani a nevetést:DD gondoltam most megkaptad:P
2011. szept. 11. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!