Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ezzel a csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a csajjal?

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdezem, mert randizgatok egy lánnyal, már sokadszorra, séta, fagyi, mozi, csókolózás, ölelkezés, stb.... (ő 27 én 28 vagyok), de (számomra) hihetetlen, hogy még nem járunk, és ez idegesít. A vonzalom megvan mindkettőnk részéről, a testi is, és a lelki is. Tegnap chaten pedzegettem a dolgot, hogy most mi is van kettőnk között, meg hogy szerintem már csak rajtam múlik, mire azt mondta, hogy "nem tudom mi tart vissza" meg "nem tudom, mi van", stb. ehhez hasonlók.

Én erre egy picit felhúztam magam, és azt találtam írni, hogy akkor ne találkozzunk többet, mire kilépett. Utána próbáltam hívni, de nem vette fel. Szerintetek most megsértődött? Írjak neki smst? ha igen, mit? vagy várjak? Csak mert azt is el tudom róla képzelni, hogy ha én nem lépek, akkor ő nem fog, és többet tényleg nem találkozunk....

Áh, annyira bonyolultak a nők!


2011. jún. 26. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:

"Ezt csak azért kérdezem, mert randizgatok egy lánnyal, már sokadszorra, séta, fagyi, mozi, csókolózás, ölelkezés, stb.... (ő 27 én 28 vagyok), de (számomra) hihetetlen, hogy még nem járunk, és ez idegesít. A vonzalom megvan mindkettőnk részéről, a testi is, és a lelki is. Tegnap chaten pedzegettem a dolgot, hogy most mi is van kettőnk között, meg hogy szerintem már csak rajtam múlik, mire azt mondta, hogy "nem tudom mi tart vissza" meg "nem tudom, mi van", stb. ehhez hasonlók.

Én erre egy picit felhúztam magam, és azt találtam írni, hogy akkor ne találkozzunk többet, mire kilépett. Utána próbáltam hívni, de nem vette fel. Szerintetek most megsértődött? Írjak neki smst? ha igen, mit? vagy várjak? Csak mert azt is el tudom róla képzelni, hogy ha én nem lépek, akkor ő nem fog, és többet tényleg nem találkozunk....

Áh, annyira bonyolultak a nők!"


A nők bonyolultak a férfiak meg türelmetlenek.


Légy türelmes és kérj tőle bocsánatot! Ha tetszik és tényleg megvan kettőtök között a vibrálás, akkor bízd az időre az egészet.

Ne erőltesd vagy siettesd, mert elijeszted és elveszíthetsz egy nagyon jó barátot!

2011. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem jártatok, csak nem mondtátok ki, nem egyértelmű?
2011. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi az, hogy nem jártok? Ha már minden megvolt, akkor ezt szerintem a férfinak kell kimondani, főleg, ha te ki is akarod mondani, ő nem nagyon lehet ennél egyértelműbb, mint hogy leírja, hogy nem tudja hogy mi tart vissza téged... ebben mi a bonyolult?
2011. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
írj neki, és kérdezd meg, hogy mi lenne ha járnátok? nem igaz hogy milyen bénák a mai pasik :@
2011. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:)
2011. jún. 26. 16:39
 6/8 A kérdező kommentje:
16:11 - "rajta múlik" ezt akartam írni
2011. jún. 26. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:

hát ha sikerül még vele randit összehozni, akkor kérd meg, hogy legyen a barátnőd. ennyi:)

ha húzza a száját, meg hogy ő nem tudja még, hát, akkor szerintem hagyjad inkább. tarthatod vele a kapcsolatot, de ha már egy ideje randiztok, akkor már tudnia kéne kb hogy mit akar... magamból kiindulva:)

23N

2011. jún. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm a válaszokat. Attól tartok, hogy nem fogja tudni sajnos. Kell nekem ez a lány, de így...
2011. jún. 26. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!