Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy jöjjek rá mi velem a...

Hogy jöjjek rá mi velem a baj, ha senki nem hajlandó figyelni rám? (részletek)

Figyelt kérdés

egyszerűen nem gondolnak rám.

tény, hogy külföldön élek, de az otthoni baráti köröm felszívódott, itteni meg nem alakul ki.

barát, nem barát, nem barátnő, tök mindegy, mindenki magasról tojik rám. mit csináljak?


ha írok egy ismerősnek egy üzenetet a facebookon, soha senki nem válaszol. SOHA!


születésnapjaimra egyetlen köszöntést nem kapok, ha én köszöntök valakit, meg sem köszöni soha senki. bármit kérdezek, nem válaszolnak. soha, egyik sem.


mit csináljak?


ha társaságban vagyok, s megpróbálok mondani valamit, valaki MINDIG túlkiabál, s rá figyelnek, s nem rám. Ez mindig így volt, most is így van. Sosem hallgattak meg.


mit csináljak?


"amikor végképpen egyedül voltál, mentél az utcán és sikítottál

valahol legalább nyíiljon egy ajtó, valaki legalább gyűlöljön már

ismerem én is egy ideje már, jól tudom én is mocskosul fáj".


2011. aug. 13. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
úgy vélem hogy megteszed a minimum dolgokat az emberek felé. de minden emberben van valami különleges. neked is ki kell tűnnöd valamivel. illetve neked is kell lennie határozott véleménynek amivel érvelhetsz másoknál és felfognak rád figyelni. egy baráti társaságba nehéz bekerülni, viszont járj el közösségi dolgokra. teszem azt bulik,pubok, stb. és meg fogsz ismerni embereket, akikkel leélheted mindennapjaidat
2011. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de neked nagyon b.nkó ismerőseid vannak.Van kedved barátkozni? 20L vagyok
2011. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de van kedvem! írsz?
2011. aug. 14. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
írtam.
2011. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!