Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszihológusra lenne szükségem?

Pszihológusra lenne szükségem?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy csak túl élék-e a fantáziám vagy valami baj van velem.Minden este lefekvés előtt átnézem a házat, az összes szobát hogy nincs-e itt valaki (betörő vagy valami gyilkos) plusz a szobámat teljesen átkutatom...szekrények,fiókok, asztal/ágy alá benézek...aztán miután persze nem találok senkit és lefekszek aludni úgy érzem hogy valaki áll az ágyam mellet, figyel és meg akar ölni. Először csak elképzelem h ottáll pl. egy bárddal a kezében és mindárt megöl aztán teljesen belepörgetem magam és meg se merek mozdulni...kb.10 precig levegőt se merek venni aztán erőtgyűjtök és árohanok a nővéremhez és inkább alszok ott...ez nem minden este forul elő...csak úgy havonta egyszer (máskoris is beugrik hogy mivan ha...de legtöbbször azért legyőzöm ezt az érzést)

A másik pedig hogy utálok egyedül itthon lenni. Ilyenkor is csak járkálok a házban nehogy legyen ott valaki pedig mindig magamra csukom a házat + a szobaajtót is de mégis nagyon félek..viszont amint hazajön valaki ez a rossz érzés megszűnik.

Nem tudom mi okozhatja ezt a dolgot hogy félek mindentől. A családom teljesen rendben van, kiegyensúlyozott az életem, és egyáltalán nem nézek ilyen filmeket (mostanában már tudatosan is kerülöm őket...)

Forduljak orvoshoz? 15/L


2011. aug. 2. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy nem ártana. Nekem kissé túlzottnak tűnik ez a rettegés. De ha (mint látom is) tisztában vagy vele, hogy oktalan, szerintem nincs nagy baj. Azért nem árt erről egy szakorvost megkérdezni, nehogy esetleg súlyosbodjon.


Pedro

2011. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
NE NÉZZÉL ANNYI FILMET?SŐT NE IS NÉZZÉL TV-T!!ÉS NEM LESZ SEMMI BAJOD!!!!!
2011. aug. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik válaszolónak, CAPS LOCK KI ÉS NEM LESZ SEMMI BAJ!!!!! A kérdezőnek: szerintem fordulj szakemberhez, vagy valakinek próbáld kibeszélni a problémáidat.
2011. aug. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
eläin: TE NEKEM NE MAGYARÁZZ TÖBBET?ÉS AKKOR NEM LESZ SEMMI BAJ!!!!!!!!!!
2011. aug. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És, mondd csak miért ne?:) Ha válaszolni akarsz, ne ide, hanem privátba, ez nem a vita helye.
2011. aug. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell azen én is átestem (mondjuk 11 évesen), ne menj haza amíg nincs otthon senki, vagy ne menj be a házba(én is csináltam már a lépcsőn házit...)

Este pedig feküdj le korábban, amikor még mindenki ébren van, így a hhangok nem fognak érdekeelni, vagy hagyj égve egy kislámpát (és kérj meg valakit, hogy majd oltsa le, vagy a szobaajtódat hagyd nyitva így behallatszik minden, ami meg fog nyugtatni, és látod is hogy mi van körülötted. Viszont ne ilyen konnektorba dughatós égőt használj, mert csak még rosszabb lesz tőle, mert csak a felnagyított, és félelmetesebb árnyakat látod(hittem már ruhakupacra, hogy boszorkány...:D)

2011. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!