Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Itt az igazság?! Lent többi

Itt az igazság?! Lent többi

Figyelt kérdés

[link]

Énis igy látom az életet és ti???


2011. júl. 19. 18:53
 1/8 A kérdező kommentje:
A kezdőlap allat ovasd el a szöveget ez tényleg igyvan ha engem kérdeztek és kíváncsi vok a ti életképetekre....!
2011. júl. 19. 18:56
 2/8 anonim ***** válasza:
hát van benne igazság, ahogy a mondás is tartja: "a pénz nem boldogít, csak ha van". azonban szegény ember is lehet boldog, és gazdag is lehet boldogtalan, de mivel manapság a pénz jelenti az életet, természetes hogy szinte mind "pénzéhesek" vagyunk. egyesek jobban mint mások...
2011. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A pénz jelenti az életet amit irtál benne van minden...:D
2011. júl. 19. 19:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Pénz nélkül nincs semmi, se mosakodás, ápoltság, se szárazkenyér semmi. Ha ezek nincsenek, és még túl is éljük, akkor nem fogunk nagyon magasztos dolgokról álmodozni, csak hogy ezekhez az alapvető dolgokhoz hogyan jussunk hozzá minél hamarabb. "A pénz nem boldogít, csak ha nincs" Inkább így, ha természetes, akkor valóban nem.
2011. júl. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezt a mondást azok találhatták ki akiknek van pénzük, mert ha már van pénzed akkor mást akarsz, pl.: nehéz lenne boldognak lenni ha nincs mellettünk valaki akit szerethetünk

na jó ez zavaros

igen, én is így gondolom, most miközben fürödtem nem tudtam másra gondolni csak arra, hogy nincs elég ruhám és a szüleimtől vajon kapok e pénzt, nekem a pénz jelenti a boldogságot, csak az, meg amikor ok nélkül vagyok boldog, de az ritkán van

2011. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A pénz fontos, igen, de nem az jelenti a boldogságot, csak arra kell, hogy megfelelő életet biztosítsunk magunknak, és szeretteinknek. Nem a pénz tesz minket boldoggá, hanem a tudat, hogy gondoskodni tudunk a családunkról. Mert ők jelentik az igazi boldogságot.
2011. júl. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van benne vmi de az ember csak luxussal tud boldog lenni:D
2011. júl. 21. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ember luxussal nem tud boldog lenni, Azzal már igen, hogy meg tud engedni magának mindig egy-egy korábban még számára luxusnak számító dolgot. Ne is kell mindig túl nagy dologra gondolni. Ha minden harmadik szigetet megvehetnéd, már eléggé unnád. :)
2011. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!