Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon mi az igazság, amit én...

Vajon mi az igazság, amit én gondolok, vagy amit a többiek mondanak?

Figyelt kérdés

Mielőtt belekezdenék középiskolás vagyok és az ellentétek embere. Nem tartom magam hül*ének de iszonyatosan szeretnék okosabb és okosabb lenni, imádom a filozófiát ez a kedvenc időtöltésem és MEGÉRTEM a tananyagot, csak általában elszúrom koncentrálás hiányában. Amikor jobb kedvem van én vagyok az ász a tananyagban, de amikor olyan időszakom van mint most, akkor mintha totál idióta lennék, most is mintha folyamatosan bambulnék és nem tudnék semmit. Néha azzal szórakozom, hogy nem tanulok itthon és próbára teszem az agyam, hogy mennyit képes az óra előtt megtanulni, tudom kicsit veszélyes és morbid, de úgy érzem, hogy nagyon kevés az idő itthon, pedig nem olyan későn érek haza, de mégis időhiányt érzek állandóan.

Az a lényeg, hogy a többiek (a tanárok is) azt hiszik, hogy csaló vagyok, sokat tudok beszélni a semmiről, meg hasonló jelzők, pedig én tudom, hogy tudni akarom a dolgokat, tudom és felfogom amit elmagyaráznak, CSAK elszúrom és ezzel a hőn féltett magabiztosságom is csökken.. Van valaki hasonló esetben, vagy próbáltatok már valami újdonságot ami segíthet felszínre hozni a valódi tudást, vagy tudásszomjat?


2010. okt. 12. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is lusta vagyok tanulni!
2010. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te nagyon unatkozol
2010. okt. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már nem. :D
2010. okt. 14. 17:13
 4/7 anonim válasza:

Nagy vagy! :) használd az agyad ezerrel mert az való neked..a filó.

Mindenkinek meg van a saját igazsága! Mert mindenki más szemszögből látja a világot..és az az ő igazsága, amit el kellene a többieknek fogadni!

2010. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
NEM SOK ÉRTELME A FILÓNAK
2010. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Miért nincs értelme szerinted?

szerintebb több értelme van mint egy béna számitogépes játéknak...már ne is haragudj

2010. okt. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

10:42

Igazad van, viszont mindig ott a rizikó, hogy nem sikerül. Nem leszek elég találékony. Pedig ezen az oldalon annyira jól ki tudom fejteni az álláspontjaimat, hogy hihetetlen. Élőben a sok befolyásoló körülmény sokszor meggátol és ez zavar. Lehet, hogy ezen áll vagy bukik minden.

2010. okt. 17. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!