Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leszbikus vagyok vagy csak...

Leszbikus vagyok vagy csak biszex?

Figyelt kérdés
Egy pasival csókolózni undorító, lánnyal sokkal jobb, egyik barátnőmet már lekaptam. Szerintetek leszbikus vagyok vagy csak biszex, mert a fiúkat is szexinek tartom, addig, míg kerülünk közelebb.
2011. júl. 17. 00:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nézhetem?
2011. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia. Ne zavarjon. Ha lánnyal érzed jól magad, akkor rajta. Ha sráccal nem megy, ne erőltesd, csak neked lesz rossz. Én egy ideig azt nem bírtam elfogadni, hogy biszex vagyok. Mára simán megbékéltem vele. xD Lány vagyok, mondjuk nem tudnék egy másik lányba szerelmes lenni, velük abszolút csak a testi kapcsolat van meg, barátom meg már nem egy volt.
2012. nov. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem. A legtöbb korodbelinél vannak ilyen önismereti folyamatok, csak mondjuk nem ennyire feltűnőek. Még jót is tesznek az ilyen próbálkozások, de azért ne állj át ismeretek nélkül egy oldalra, hanem nyiss a fiúk felé is. Nem kell elkötelezned magad sehova, de próbálkozz!
2012. nov. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!