Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bevalljam, hogy leszbikus vagyok?

Bevalljam, hogy leszbikus vagyok?

Figyelt kérdés
A Barátnőm mindig leszbikus utalásokat tesz nekem vagy konkrétan ki mondja, hogy az vagyok, de sosem mondtam neki ilyet nem értem honnan veszi nem tudja senki. De mivel igaza van nem akarom tagadni de akkor, hogy fognak velem viselkedni ettől félek csak. Amúgy egy lány iskolába járok, így még rosszabb a helyzetem(az osztályomban van egy lány aki leszbikus és őt mindig piszkálják és összebeszélnek mögötte). Köszi a válaszokat.
2011. szept. 3. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha tényleg az vagy, és nem csak a környezet hatása, valld.
2011. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neem nem a suli miatt. Már alakul valami egy lánnyal de ő nem oda jár.
2011. szept. 3. 17:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

-2 préda. :(:D


Amúgy szerintem ne valld be, semmilyen lényege nincs annak a barátságotok szempontjából, hogy melyik nemhez vonzódsz. Akivel alakul, az pedig tudja(gondolom), és az a lényeg!

2011. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ő nem tudja, de ő próbálkozott úgyhogy most már gondolja : D

ha szabad megkérdeznem te leszbikus vagy?

2011. szept. 3. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem leszbikus, hanem fiú. :D Amúgy ha tényleg nagyon jó barátnőd, valld be neki, de csak neki, mert gondolom nem hiányzik neked, hogy a maradi osztálytársaid piszkáljanak. :\ A leszbi lány mellett meg állj ki. :)
2011. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tényleg a legjobb barátnőm, de nem bízom benne idővel mindent elmond pont a "legrosszabb" embereknek.
2011. szept. 3. 19:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nevald be ..mert valószínű hogy teljesen másképp viselkednének veled utána...Távolságtartóak lenének..még a legjobb barátnődis...Szóval én a Tehelyedbe nem vallanám be...
2011. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bírom az ilyen barátnőket... :( Amúgy hanyadikos vagy? Idősebb korukban, fősulin, egyetemen azt tapasztaltam, hogy sokkal toleránsabbak az emberek. Persze ott is akadnak elmaradott egyének, de az én környezetemben inkább nekik kell titkolózniuk, mint a homoszexuálisoknak. ;)
2011. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Barátnőm elég érdekes egyén, már próbált megcsókolni és mondta, hogy le szeretne feküdni velem de ez nem vicces mert a barátnőm sosem szeretném úgy. Amúgy 10.-es vagyok.
2011. szept. 3. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Én biszex vagyok, van aki tudja, de ki is érdemelte a bizalmam. Bár állítólag ilyen korban még nem alakul ki az ember nemi beállítottsága. :)) Ha ilyenek a barátnőid, akkor inkább ne mondd el nekik. Csak annak vald be, akiben teljesen megbízol.

16/L

2012. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!