Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Leszbikus vagyok vagy csak...

Leszbikus vagyok vagy csak biszex?

Figyelt kérdés
Egy pasival csókolózni undorító, lánnyal sokkal jobb, egyik barátnőmet már lekaptam. Szerintetek leszbikus vagyok vagy csak biszex, mert a fiúkat is szexinek tartom, addig, míg kerülünk közelebb.
2011. júl. 17. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

szimplán idióta

majd tedd fel a kérdést mikor már pejhedzik a puncid sztem :)és mikor már nem fiúkhoz közeledsz hanem férfiakhoz

19F

2011. júl. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Ha undorodsz egy pasi közelségétől, egyértelműen a leszbikusok irányába hajlik a dolog.
2011. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok és nem tudok férfivel kialakítani semmilyen kapcsolatot.
2011. júl. 17. 00:45
 4/13 A kérdező kommentje:
De csak, akkor undorodok, ha már megcsókoltam őket. Nem értem ezt.
2011. júl. 17. 00:46
 5/13 anonim ***** válasza:

hát akkor vegyél 1 vibrátort és uccu neki

teljesen m1 h csak akkor undorodsz tőle ha már megcsókoltad ha 1x nem jó akkor nem jó

19F

2011. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
egyikse. agybajos vagy szivi. sorry.
2011. júl. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
81%

Leszbikus vagy.

Én meleg fiú vagyok és ennek ellenére szexinek találok sokszor nőket, de mondjuk én kezdenék is velük valamit, nem találom undorítónak, volt barátnőm is... De nekem pasi kell...

De te ha már a csókolózástól is undorodsz, akkor határozottan leszbikus vagy, mert 17 éves korra már azért kialakul biztosra az emberben, hogy melyik nemhez vonzódik.

És ha undorítónak tartod pasival, akkor ne erőltesd. Csak magadat kínzod vele.

2011. júl. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Lány vagyok. Undorítónak tartom a lányokkal való csókolózást, meg minden mást is, de azt látom ha valaki szép, vagy dögös. De bottal sem piszkálnék meg egy csajt sem. Én a hetero csoportba sorolom magam. Úgyhogy szerintem te leszbi vagy.
2011. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De én pasival szeretném, csak nem megy :( Nem akarom elhinni, hogy az vagyok...:/
2011. júl. 18. 18:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok pár évvel idősebb tőled, de én sem tudom eldönteni. Lányokkal könnyebben alakítok ki kapcsolatokat, bennük jobban megbízom. De amúgy meg inkább a férfiak szoktak megtetszeni, mintsem a lányok. De lánnyal is kipróbálnám egyszer..Aztán meg ott van az, hogy én sem tudok fiúkkal/férfiakkal kialakítani semmilyen kapcsolatot.
2011. júl. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!