Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy érhetnék el egy másik...

Hogy érhetnék el egy másik életérzést?

Figyelt kérdés

Próbálok szépen öltözni, szolidan sminkelek is, szépen festem a körmöm, tornázom, futok, egészségesen próbálok enni, szépen próbálom berendezni a környezetem, szép tárgyakkal veszem körül magam, van barátom, habár nincsenek olyan igazán Csajos batárnőim, de azt hiszem nem is ők hiányoznak a képből.

A problémám, hogy hiányzik egy életérzés, vmi ami ott van akkor is ha egyedül ülök a szobámban, mindig. Elfogadtam magam, szóval ez nem igazán önbizalom kérdése. DE pl vannak képek a neten, sorozatokan, tvben meg képek az újságokban, amik bizonyos életérzéseket sugallnak. Tudom, hogy manipuláció, azért h az ő termékeikkel próbáld elérni. nem veszem be. De hogy lehet ezeket valójában elérni? Olyan sivár és fakó minden néha. És feszült vagyok sokszor. Hogy érhetnék el egy más életrézést? Úgy látom, más lányoknak sikerült. Vagy csak beleképzelem, mint a képekbe?

Remélem értitek....


2009. márc. 30. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Jól rúgjál be.Másnap meglesz az életérzés.:)
2009. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell mindig mindent rózsaszínben látni. A hétköznapok sajnos már csak ilyen sivárak és fakók, persze nem kell feltétlenün annak lenniük. Vedd észre az élet apró örömeit. A boldogságot pedig nem másoktól, nem tárgyaktól kell várni, azt saját magadban kell megtalálnod.
2009. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Meglesz az, csak ne görcsölj rá!
2009. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Értem, miről beszélsz. Olyan módon nem elérhető, ahogy sugallják. Másoknak sem sikerült, abban biztos lehetsz. Azért látsz másokat olyannak, mert ők hitelesebben képviselik a hülyeséget, jobban beleélik magukat. Aki érzékenyebb az átlagnál ilyen területen, az sajnos jórész szív egész életében:)
2009. márc. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valami boldogságfélére gondolsz? Vannak, akiknek gyakran jó a kedvük, de nem biztos, hogy boldogok.A kérdés az, hogy az a baj, nem találod meg amit keresel; vagy szerinted azt kell megtalálnod, amit mások szerinted megtaláltak.
2009. ápr. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, olyan pillanatokat szeretnél átélni, amiknek egyedi hangulatuk van, mint egy képnek vagy zenének stb. Az "élet" nevű dolog elvileg ezekből áll (megkülönböztetve a "puszta túlélés" nevű fogalomtól).


Nehéz kérdés, hogy lehet az ilyesmit szaporítani. A hagyományos módszerek azok, hogy jó zenéket kell hallgatni, jó verseket olvasni, jó festményeket megtekinteni, kirándulásokat kell tenni szép helyekre, és emberekkel mélyebben ismerkedni (miáltal egyéniségeket ismersz meg és mindegyik különböző személynek meglesz a maga "zenéje" vagy "hangulata").


És akkor lesznek ilyen pillanataid, de olyasmi, ami "mindig ott van" - ilyen nincs.

2009. ápr. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!